Ian Somerhalder Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

20. Blood Brothers

+4
jlovedejmona
slatkica
TheVampOne
heyMcqueen
8 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

120. Blood Brothers Empty 20. Blood Brothers Pet Nov 26, 2010 9:18 am

heyMcqueen

heyMcqueen
Administrator
Administrator

OSTATAK PRIČE - Dok se Stefan bori da prihvati svoju prošlost, i on i Damon otkrivaju delove svoje istorije Eleni, sve dok ona konačno ne sazna istinu kako su oni postali vampiri. Pearl ima loš susret sa Johnathanom Gilbertom. Damon i Alaric pokušavaju da pronađu misterijozni izum pre Johnathana. Prijateljstvo i privlačnost između Jeremya i Anne nastavlja da raste.

Šta mislite o epizodi Blood Brothers?



Poslednji izmenio Damonlicious dana Ned Jan 30, 2011 11:22 am, izmenjeno ukupno 1 puta

http://www.iansbalkan.com

220. Blood Brothers Empty Re: 20. Blood Brothers Pet Dec 24, 2010 5:57 pm

TheVampOne

TheVampOne
My life lacks
My life lacks

Ismejala sam se kad Damon prica Eleni da Stefan najvise voli da pije ( jede o.o Kako god?! XD ) krv od kucica, najvise Zlatnih Retrivera ( moji omiljeni :OO XD :( ) skroz je luud Damon xD

I saznajem da je Stefan ubio oca, al nije mi ZAO i TREBA, jer je njihov otac UBIO Damona i Stefana, kad su hteli da spasu Kath, mislim da ubije sinove?! WTF

320. Blood Brothers Empty Re: 20. Blood Brothers Sub Dec 25, 2010 7:55 pm

slatkica

slatkica
An invitation
An invitation

super epizoda :)))

420. Blood Brothers Empty Re: 20. Blood Brothers Ned Jan 30, 2011 5:38 pm

jlovedejmona

jlovedejmona
Hello brother!
Hello brother!

ova epizoda je bas dobra

520. Blood Brothers Empty Re: 20. Blood Brothers Čet Feb 17, 2011 11:03 am

Ivana

Ivana
Eternal stud
Eternal stud

Totalno mi se dopadaju scene njihove prošlosti, tako je dobro osmišljeno SVE. Nekako mi je drago što je Pearl ubijena, iako mi je žao Anne, ali biće manje zavrzlame bez nje. Onaj John me žestoko nervira. Damon je luđak i obožavam ga, super su mi sve scene njega i Elene. Stefan se gubi, čas hoće da živi čas neće, nekako mi je stvarno previše kao Edward. Da nema Damona serija bi bila katastrofalna. XD Isobel shows up, can't wait next episode.

620. Blood Brothers Empty Re: 20. Blood Brothers Čet Mar 10, 2011 3:11 pm

Lidija

Lidija
My life lacks
My life lacks

TheVampOne ::Ismejala sam se kad Damon prica Eleni da Stefan najvise voli da pije ( jede o.o Kako god?! XD ) krv od kucica, najvise Zlatnih Retrivera ( moji omiljeni :OO XD :( ) skroz je luud Damon xD

I saznajem da je Stefan ubio oca, al nije mi ZAO i TREBA, jer je njihov otac UBIO Damona i Stefana, kad su hteli da spasu Kath, mislim da ubije sinove?! WTF
Slažem se.
Scene iz prošlosti su super, drago mije što je Stefan opet dobar kao i pre.

720. Blood Brothers Empty Re: 20. Blood Brothers Sub Mar 26, 2011 3:58 pm

DEfire

DEfire
Throw a dollar
Throw a dollar

Šjo, zlatni retriveri :( haha.
Damon ♥

http://robertpattinsononline.blogger.ba/

820. Blood Brothers Empty Re: 20. Blood Brothers Pon Jul 04, 2011 8:15 am

KatarinaTheVD

KatarinaTheVD
Hello brother!
Hello brother!

Epizoda je super.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu