Ian Somerhalder Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Robert Pattinson naziva TVD i True Blood imitatorima

5 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

Chèri

Chèri
Moderator
Moderator

Prema Hollywood Life websajtu Robert Pattinson tvrdi da TB i TVD kopiraju Twilight (Sumrak). Evo šta glumac ima da kaže:

'To je kao Koka-Kola vs Pepsi, i kao je Koka upravo rekla:'Postoji razlog zašto ih svi porede s nama.'Sumrak je bio original i sad svi pokušavaju da ga kopiraju.Svi pokušavaju da uskoče u 'Sumrak voz''

Ukratko rečeno,osoba koja je napisala ovaj članak je postavila dokaze da to nije tačno.Kao npr,TVD i TB su poceli da se emituju ili su već bili u produkciji pre Sumraka

-True Blood- Septembar 7, 2008
-Twilight - Novembar 21, 2008
-The Vampire Diaries- Septembar 10, 2009

Razlike:

-Twilight je film u stilu Romea i Julije predviđen za mlade odrasle i daje im dobar uvod u svet vampira.
-The Vampire Diaries je sledeći korak za tinejdzere koji odrastaju.Malo romanse, akcije i mitologije u priči.
-True Blood je serija koju mnogo odraslih vole zbog sexa i puno krvi.

Datum izdavanja knjiga:

-The Vampire Diaries by LJ Smith- 1991
-Southern Vampire Series (True Blood na osnovu ovih) - 2001
-Twilight the series - 2008

Tako da nema dokaza da iko kopira Twilight.


Izvor: The Vampire Diaries Balkan

WickedGames

WickedGames
Compelled
Compelled

malo je preteraio sa ovom izjavom. možda serije jesu stekle popularnost delom zbog Twilighta, al nemaju nikakvih dodirnih tačaka sa Twilightom. a da ne pominjem to što su knjige napisane pre engo što je Stefani i imala u planu da napiše bilo šta.

PopCorn

PopCorn
Moderator
Moderator

jao ne mogu da vjerujem da je ovo rekao..
zaista grijesi i koliko god da ga volim moram da kaem da nije u pravu
Na osnovu Twilight javila se i zainteresovanost za vampire ali postoji puno razlika izmedju serija i Twilighta
ne znam sta mu je ovo trebalo...

Chèri

Chèri
Moderator
Moderator

Mislim da mu ovo stvarno nije potrebno, jer jednostavno nije istina. Greši definitivno. Serija je započeta na osnovu knjiga koju su napisane '90-tih godina, mnogo ranije pre i same zamisli Stefani da napiše Sumrak. Mislim da nema mnogo sličnosti, vampiri su drugačije prikazani u TVD-u.

heyMcqueen

heyMcqueen
Administrator
Administrator

WickedGames ::malo je preteraio sa ovom izjavom. možda serije jesu stekle popularnost delom zbog Twilighta, al nemaju nikakvih dodirnih tačaka sa Twilightom. a da ne pominjem to što su knjige napisane pre engo što je Stefani i imala u planu da napiše bilo šta.

Slažem se, a da ne pominjem činjenicu da je Stefani pola osobina maznula od Lise, kao npr. natprirodna brzina, čitanje misli, hladnoća, svetla put itd, te i neki događaji. omg.

Preterao je dosta, zaslužuje hejt :-.-:

http://www.iansbalkan.com

DEfire

DEfire
Throw a dollar
Throw a dollar

Očekujete da ću da kažem da je pogriješio, da ga volim manje zbog ovoga iz razloga što je TVD jedan isto tako važan dio mog teen životarenja?
Neću, znam šta mu sve pripajaju, znam kako iskorištavaju njegovu naivnost.
No..
Realno, Ian je to potvrdio također, da je zahvaljujući box office-u čitave Twilight sage, TVD zapravo i zaživio! Vjerujem da je i Robert to rekao u tom kontekstu. Realno, ok, Stefani je uzela dosta toga, međutim, evidentno je da je Twilight saga popularnija od TVD knjiga. Zasluženo ili ne, ne ulazim u diskusiju, samo vjerujem da je on mislio na to što je, zapravo, ponavljam, Twilight zaslužan za njihovu popularnost. Kao što i jeste. Ajdemo realno, da nije bilo Twilighta, ta neka ideja koja nam se svima u početku tako sviđala, poslije nekima i ne, mislite da bi se Kevin i Julie usudili napraviti tako nešto? Mislim da ne.

Ovo nije poređenja ko je bolji, ovakav, onakav. Realnost.
možda i ja zaslužujem hejt, ali me briga, znate moje o Robertu.

http://robertpattinsononline.blogger.ba/

WickedGames

WickedGames
Compelled
Compelled

Azra, slažem se ja sa tobom, moguće je da su njegove reči uzete iz lošeg konteksta. al ako je zaista to rekao, onda nije u redu.

DEfire

DEfire
Throw a dollar
Throw a dollar

Ma znaš, ovaj, pratim to sve, ti novinari su ponekad stvarno odvratni i namjerno započinju neke 'nesuđene ratove'. Prvo su napravili čitavu zbrku oko toga da se Rob i Ian ne podnose, a zapravo se nisu ni sreli kako treba. To je ono- vijest pod svaku cijenu.
Ostajem pri svom mišljenju u gornjem komentaru i ne pronalazim ništa loše u Robertovom HAPPY

Sad se nametnulo to da on brani Twilight, zato što misli da je bolji, bla bla bla.
Da vam kažem jednu stvar, on uopšte ne voli Twilight. On je totalno drugačiji tip od svih ostalih. Nema obične navike. Nije mu do komercijale. U čitavu Twilight zbrku je došao slučajno. Ne bira filmove prema zaradi, što potvrđuje odabir.. okreće se prema artističkom putu, ne komercijalnom. Skroz je pogrešna percepcija. Žao mi je.
Ovo nije on,njegove izjave nisu ovako neprecizne i brzo rečene. Vjerujem da razmišlja.
Ja to razumijem..

http://robertpattinsononline.blogger.ba/

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu