Ian Somerhalder Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

11. Blood Lines

+5
Ivana
jlovedejmona
♫_Tea_♫
TheVampOne
heyMcqueen
9 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

111. Blood Lines Empty 11. Blood Lines Pet Nov 26, 2010 9:14 am

heyMcqueen

heyMcqueen
Administrator
Administrator

DA LI JE ELENA SIGURNA SA DAMONOM? - Damon ide na put u Georgiu, gdje ga iznenadi Bree od koje traži pomoć kako otvoriti grobnicu. U procesu, Damon dolazi licem u lice sa osobom koje je odlučna u tome da plati za svoje prijašnja djela. Stefan se otvara Grams u svom nastojanju da pomogne Bonnie da nadvlada svoje strahove i prihvati svoje moći. Dok istražuje rad iz povijesti u javnoj knjižnici, Jeremy upoznaje slatku-ali-štreberkastu djevojku pod imenom Anna koja ima svoje teorije o folkloru Mystic Fallsa. Kada se Damon vrati iz Georgie, Stefan čeka sa vijestima koje će promjeniti svijet.

Šta mislite o epizodi Blood Lines?



Poslednji izmenio Damonlicious dana Ned Jan 30, 2011 11:09 am, izmenjeno ukupno 1 puta

http://www.iansbalkan.com

211. Blood Lines Empty Re: 11. Blood Lines Pet Dec 24, 2010 5:45 pm

TheVampOne

TheVampOne
My life lacks
My life lacks

Anna dolazii, ako je to ta epizoda :D
Bas mi je dragoo <3 Ona i Jeremy su *___*
I svi oni Delena momenti, bla,bla xD
Onda kad ga je ona spasila od Lexinog decka , nisam se raznezila :PP
I stvarno, ona ga je preobratila da budu zajedno, i onda je Damon ubije, i sta sad ovaj jadan decko, zbog Damona da ispasta -.-
Ja bi ga ubila XD

311. Blood Lines Empty Re: 11. Blood Lines Pon Jan 17, 2011 4:43 pm

♫_Tea_♫

♫_Tea_♫
Eternal stud
Eternal stud

Ovo mi je jedna od naj epizoda 1. sezone...
Obožavam Delena momente..hahaha..i Eleninu facu kada se Damon i Bree poljube xDDD..
Dođe Anna...i tako mi je drago zbog Jeremya..
A kraj mi je bio wow...

411. Blood Lines Empty Re: 11. Blood Lines Ned Jan 30, 2011 5:23 pm

jlovedejmona

jlovedejmona
Hello brother!
Hello brother!

Jedna od onih boljih epizoda duizgui duizgui

511. Blood Lines Empty Re: 11. Blood Lines Pet Feb 11, 2011 3:05 pm

Ivana

Ivana
Eternal stud
Eternal stud

Epizoda je wow. Super su svi Delena momenti, pogotovo ono u autu kad ga Elena pita zašto ju je poveo sa sobom u Georgiu. Glupo mi ispalo kad je Damon ubio onu Bree ili kako se već zove, jeste da ga je iznevjerila i zaslužila je to ali kako uvijek može biti tako hladnokrvan. -.- Stefan je tako patetičan kad kaže ono 'you're the women that I love', ali preslatki su bili on i Elena kad su se zagrlili. Žao mi jenne ona u svemu ispašta xD A sa Alaricom postaje sve zamršenije. I da, Jeremy mi je presladak, obožavam ga i drago mi je što je upoznao Annu.

611. Blood Lines Empty Re: 11. Blood Lines Pet Mar 04, 2011 2:43 pm

Lidija

Lidija
My life lacks
My life lacks

Epizoda je super. Nisam mogla da verujem, kako je Elena usvojena. Jedva čekam da vidim sledeću epizodu, znatiželjna sam, sta ce biti sa Damonom, zbog Alarica? Drago mi je sto je Jeremy upoznao Annu i sto je sve dobro izmedju Stefana i Elene.

711. Blood Lines Empty Re: 11. Blood Lines Sub Mar 26, 2011 4:14 pm

DEfire

DEfire
Throw a dollar
Throw a dollar

Delena moments, hell yeah (H)

http://robertpattinsononline.blogger.ba/

811. Blood Lines Empty Re: 11. Blood Lines Čet Jun 23, 2011 6:46 pm

Just Freedom

Just Freedom
Hello brother!
Hello brother!

Aaaaaaaaaaa...do sada najbolja u prvoj sezoni...xDDD Kad su pricali u kolima i kada mu je rekla kako mu je spasila zivot...I svi ti pogledi, osmesi i to...Ahhh...^^ Samo cu reci, blago njoj! =D

911. Blood Lines Empty Re: 11. Blood Lines Ned Jul 03, 2011 8:57 am

KatarinaTheVD

KatarinaTheVD
Hello brother!
Hello brother!

Znači epizoda je extra.Bilo mi je super kada je Elena spasila Damona.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu