Ian Somerhalder Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Robert Pattinson misli da bi bio nula bez “Sumraka”, Joseph Morgan se slaže

3 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

Chèri

Chèri
Moderator
Moderator

Robert Pattinson misli da bi bio nula bez “Sumraka”, Joseph Morgan se slaže Joseph_Morgan_02

Robert Pattinson kaže da nikog ne bi bilo briga za njega da nije glumio u “Twilight sagi”, a njegov kolega iz “Vampirskih dnevnika” ga potpuno razume.

Joseph u VD glumi Klausa a o Robertu kaže: “Robertu je bio garantovan veliki broj fanova nakon ‘Sumraka’, pod uslovom da nešto ne zabrlja. Njegov lik je ikona ali to sa sobom nosi i ogroman pritisak”.

“I ja se brinem koliko ću imati fanova nakon ‘Vampirskih dnevnika’ i koliko će ljudi gledati druge moje projekte. Ipak, Robertu je još teže” zaključio je.

Na pitanje da li je gledao Twilight kako bi se pripremio za Vampirske dnevnike, Joseph odgovoara: “Gledao sam prvi deo, ali nisam želeo da glumim na isti način kao Robert. Mislim da je on bio dobar, kao i da postoje mnoge paralele između Vampirskih dnevnika i Twilighta. Zbog toga sam zaključio da je bolje da ne gledam ostale delove.”

Izvor: bravo.rs

PopCorn

PopCorn
Moderator
Moderator

slazem se sa njim u svemu sto je rekao..
msm Robertu je sve to bilo samo odskocna daska za dalje kao sto ce i vampirski dnevnici biti Josephu, nadam se..

Chèri

Chèri
Moderator
Moderator

Slažem se sa Natašom.
Volela bih da Joseph posle TVD-a dobije još mnogo značajnih uloga.

heyMcqueen

heyMcqueen
Administrator
Administrator

DŽESI DŽOZEFE KUĆO STARA?
Kako se ja i on slažemo dobro to je nerealno VERRY HAPPY

Mislim, normalno da bi Robert Pattinson bio nula bez Twilighta. Jedino što ga je diglo pre toga je uloga u Hari Poteru i ništa više. Ali mislim da mu uloga Edwarda nije uopšte nešto sjajno, nije sebe on maksimalno dao za to.
On je mnogo dobar glumac, za drugačije je filmove.
Tipa Remember me - MA-ES-TRA-LNO!
Dvoumila sam se da li da gledam jer baš ne gotivim Roberta, ali sam ga sto posto zgotivila posle tog filma. Fantastičan je i skidam kapu glumi.
Jedva čekam njegov Bel Ami - mislim da će da pokida.

http://www.iansbalkan.com

PopCorn

PopCorn
Moderator
Moderator

buaha..some Patty frans here???
Remember me je zaista genijala mada je bio nominovan za zlatnu malinu ne znam zašto?
Bel Ami jedva čekam čitala sam i knjigu i dobra je..
Zato msm da bi i Joseph mogao još puno da ostvari kao glumac...

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu