Ian Somerhalder Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Koliko ste knjiga pročitali?

+24
Bassgirl
fairy dusty
*Angel*
Clair
padreex
Tina Bieber
Layne_lover
Damon
marija <3
Just Freedom
Missandei
DEfire
Katherine
Electric•Feel
Lidija
Vamps girl
Wwinner
Natally
♫_Tea_♫
Stefan Halliwell
Bloody Hell
Damonian
PopCorn
heyMcqueen
28 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Ići dole  Poruka [Strana 2 od 2]

26Koliko ste knjiga pročitali? - Page 2 Empty Re: Koliko ste knjiga pročitali? Čet Okt 27, 2011 4:46 pm

Scarlet

Scarlet
Eternal stud
Eternal stud

Oni koji vole da citaju knjige se ne hvale brojem procitanih knjiga, ne rade to da bi rekli "E procitao sam sto/ hiljadu knjiga", oni citaju zato sto to vole, zato sto ih to ispunjava...
Brojem procitanih knjiga se hvale samo oni koji to rade da bi se okolo pricalo "E on/a cita knjige"... A to nisu ljubitelji knjiga.

http://angels.motionsforum.com

27Koliko ste knjiga pročitali? - Page 2 Empty Re: Koliko ste knjiga pročitali? Sub Okt 29, 2011 8:13 pm

Miss Salvatore

Miss Salvatore
Hello brother!
Hello brother!

Obozavam da citam,tako da sam ih procitala puuno. :]

28Koliko ste knjiga pročitali? - Page 2 Empty Re: Koliko ste knjiga pročitali? Sub Okt 29, 2011 10:55 pm

~*Damon's_girl*~

~*Damon's_girl*~
Hello brother!
Hello brother!

Scarlet ::Oni koji vole da citaju knjige se ne hvale brojem procitanih knjiga, ne rade to da bi rekli "E procitao sam sto/ hiljadu knjiga", oni citaju zato sto to vole, zato sto ih to ispunjava...
Brojem procitanih knjiga se hvale samo oni koji to rade da bi se okolo pricalo "E on/a cita knjige"... A to nisu ljubitelji knjiga.

Potpuno se slazem sa tobom...

29Koliko ste knjiga pročitali? - Page 2 Empty Re: Koliko ste knjiga pročitali? Sub Dec 10, 2011 11:54 am

unexpected_error

unexpected_error
An invitation
An invitation

Previše. Samo mi je žao što nisam negde zapisivala sve knjige koje sam pročitala, ali sada sam otkrila ovaj jedan sajt na kome možeš da pratiš koje si knjige čitao (ili koje želiš da pročitaš), tako da sada pokušavam da se prisetim VERRY HAPPY

http://raise--your--weapon.tumblr.com/

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 2]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu