Ian Somerhalder Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Koliko ste je puta pročitali

+14
*Angel*
NinaTheVampire
Rose ♥
IansGirl<3
*Damon's love*
*So Different*
Wwinner
♫_Tea_♫
GermanVamp
PrincessOfDarnness
TheVampOne
Vamps girl
Damonian
heyMcqueen
18 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Koliko ste je puta pročitali Empty Koliko ste je puta pročitali Sub Dec 04, 2010 12:17 pm

heyMcqueen

heyMcqueen
Administrator
Administrator

pa,koliko?

http://www.iansbalkan.com

2Koliko ste je puta pročitali Empty Re: Koliko ste je puta pročitali Ned Dec 05, 2010 2:35 pm

Damonian

Damonian
Throw a dollar
Throw a dollar

Zasad tek 7.

3Koliko ste je puta pročitali Empty Re: Koliko ste je puta pročitali Čet Dec 09, 2010 5:37 pm

Vamps girl

Vamps girl
Bored and impatient
Bored and impatient

12 :)

4Koliko ste je puta pročitali Empty Re: Koliko ste je puta pročitali Sub Dec 11, 2010 4:07 pm

TheVampOne

TheVampOne
My life lacks
My life lacks

Haha ja sam jednom samo za sada :kafa:

5Koliko ste je puta pročitali Empty Re: Koliko ste je puta pročitali Sub Dec 18, 2010 6:57 pm

PrincessOfDarnness

PrincessOfDarnness
Hello brother!
Hello brother!

1 ali na engl

6Koliko ste je puta pročitali Empty Re: Koliko ste je puta pročitali Pet Dec 24, 2010 10:47 pm

GermanVamp

GermanVamp
Eternal stud
Eternal stud

na kojem jeziku? XD 3 puta na engleskom,jednom na njemackom i preko 20 puta na nasem XD Moglo bi se reci da sam opsjednuta.

7Koliko ste je puta pročitali Empty Re: Koliko ste je puta pročitali Sub Jan 08, 2011 6:46 pm

heyMcqueen

heyMcqueen
Administrator
Administrator

omG O.o
a ja mislila ja zaluđena xD

Ja sam pročitala 2 puta na engleski i jednom još kada sam prevodila - ali ja sam knjigu naučila na pamet - ne treba mi više...
XD

http://www.iansbalkan.com

8Koliko ste je puta pročitali Empty Re: Koliko ste je puta pročitali Čet Jan 13, 2011 8:10 pm

GermanVamp

GermanVamp
Eternal stud
Eternal stud

Damonlicious ::omG O.o
a ja mislila ja zaluđena xD

Ja sam pročitala 2 puta na engleski i jednom još kada sam prevodila - ali ja sam knjigu naučila na pamet - ne treba mi više...
XD
Ja sve vezano za njih redovno ucim napamet. XD

9Koliko ste je puta pročitali Empty Re: Koliko ste je puta pročitali Čet Jan 13, 2011 9:57 pm

Vamps girl

Vamps girl
Bored and impatient
Bored and impatient

GermanVamp ::
Damonlicious ::omG O.o
a ja mislila ja zaluđena xD

Ja sam pročitala 2 puta na engleski i jednom još kada sam prevodila - ali ja sam knjigu naučila na pamet - ne treba mi više...
XD
Ja sve vezano za njih redovno ucim napamet. XD

I ja... Kad god nemam sta raditi citam knjige bavim se njima :D

10Koliko ste je puta pročitali Empty Re: Koliko ste je puta pročitali Pon Jan 17, 2011 4:27 pm

♫_Tea_♫

♫_Tea_♫
Eternal stud
Eternal stud

2 puta, jednom na engleskom i jednom na našem ( u moju obranu knjige sam dobila tek 25. xD)

11Koliko ste je puta pročitali Empty Re: Koliko ste je puta pročitali Pet Jan 28, 2011 8:47 am

Wwinner

Wwinner
Eternal stud
Eternal stud

jednom xD

12Koliko ste je puta pročitali Empty Re: Koliko ste je puta pročitali Ned Feb 20, 2011 9:51 am

*So Different*

*So Different*
Hello brother!
Hello brother!

Dva puta :DD

http://fashion-hello-kitty.omgforum.net/forum.htm

13Koliko ste je puta pročitali Empty Re: Koliko ste je puta pročitali Pon Mar 07, 2011 4:14 pm

*Damon's love*

*Damon's love*
An invitation
An invitation

Tek sam je kupila, pa citam tek prvi put :D

14Koliko ste je puta pročitali Empty Re: Koliko ste je puta pročitali Pet Apr 22, 2011 4:02 pm

IansGirl<3

IansGirl<3
Hello brother!
Hello brother!

Da li neko zna gdje imaju knjige online.....nisam nasla ni na engeskom,a kamoli srpskom!Ako neko zna plizzzzzzz recite:DD

15Koliko ste je puta pročitali Empty Re: Koliko ste je puta pročitali Sub Apr 30, 2011 5:28 pm

Rose ♥

Rose ♥
Hello brother!
Hello brother!

1,jer sam trebala vratiti prijateljici,inace bi i vise,znam sebe haha

16Koliko ste je puta pročitali Empty Re: Koliko ste je puta pročitali Pon Maj 16, 2011 7:33 pm

NinaTheVampire

NinaTheVampire
ISF Supporter
ISF Supporter

Imam sve četiri knjige na srpskom, sad izlaze ostale tri ^^

Pročitala sam 2 puta ^^

17Koliko ste je puta pročitali Empty Re: Koliko ste je puta pročitali Sre Jun 15, 2011 2:13 pm

*Angel*

*Angel*
Hello brother!
Hello brother!

Procitala sam 3.puta :D

18Koliko ste je puta pročitali Empty Re: Koliko ste je puta pročitali Čet Nov 17, 2011 8:55 pm

ShameOnMe

ShameOnMe
An invitation
An invitation

Samo jednom. SHY Ali budem ponovno HAPPY

19Koliko ste je puta pročitali Empty Re: Koliko ste je puta pročitali Čet Nov 17, 2011 9:10 pm

Chèri

Chèri
Moderator
Moderator

Dva puta sam pročitala ^^

20Koliko ste je puta pročitali Empty Re: Koliko ste je puta pročitali Pon Dec 12, 2011 8:18 pm

Highway Unicorn

Highway Unicorn
Hello brother!
Hello brother!

2. puta.

21Koliko ste je puta pročitali Empty Re: Koliko ste je puta pročitali Čet Dec 29, 2011 1:11 pm

♥Amarantah.

♥Amarantah.
An invitation
An invitation

5 puta najmanje.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu