Ian Somerhalder Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Filmovi i knjige

+19
*Poet's Heart*
fairy dusty
padreex
Layne_lover
•TitanicLover•
WickedGames
Electric•Feel
Just Freedom
Nobody's Daughter
DEfire
Vamps girl
Wwinner
Natally
Bloody Hell
Fairy Of Regrets
Damonian
PopCorn
Stefan Halliwell
heyMcqueen
23 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Ići dole  Poruka [Strana 2 od 2]

26Filmovi i knjige - Page 2 Empty Re: Filmovi i knjige Čet Avg 25, 2011 9:13 am

fairy dusty

fairy dusty
An invitation
An invitation

Meni su knjige općenito bolje od filmova jer je u knjigama sve detaljno opisano, a u filmu je skraćeno sve..

27Filmovi i knjige - Page 2 Empty Re: Filmovi i knjige Sub Sep 24, 2011 2:59 pm

*Poet's Heart*

*Poet's Heart*
An invitation
An invitation

Najčešće su mi knjige bolje no ima i obrnutih situacija kao primjerice Narnija.
Film mi je bio savršen, ali čudim se kako sam preživjela čitanje knjige.
Isto tako i Princezini dnevnici - film mi je bio predobar, i knjige bi mi bile da nije bilo onog stila pisanja što je nalikovao djetetu od 5 godina. -.-"
Ne sviđa mi se ekranizacija Sumraka, Harry Pottera i Šopingholičarke te Da Vincijeva koda, Parcy Jacksona, Srce od tinte,....

28Filmovi i knjige - Page 2 Empty Re: Filmovi i knjige Sre Okt 26, 2011 8:21 pm

Scarlet

Scarlet
Eternal stud
Eternal stud

Izmedju knjige i filma, UVEK biram knjigu... To mogu da dozivim na neki lepsi nacin, stvaram sliku kakvu ja zelim... U filmu mi je sve to dato, ne mogu da koristim mastu...

http://angels.motionsforum.com

29Filmovi i knjige - Page 2 Empty Re: Filmovi i knjige Ned Okt 30, 2011 8:01 am

Bubble

Bubble
Hello brother!
Hello brother!

Ja sam uvijek više za film. Više voli sjest, uzet kokice i gledat, nekako se bolje uživim. Niti nemam vremena za knjigu.
I meni uopće nije bitno dal' su u filmu izbacili nešto, etc. Ako je u knjizi glupa radnja i u filmu će isto bit glupa radnja. Tipa Twilight..sumnjam da knjiga može promijenit taj debilizam, jer sve je tko uuggh. Vampiri koji svijetle, onda glupa Bella koja manipulira sa svima, etc.. Bezveze.
Dok, npr. Harry Potter je zanimljiv. U svakom dijelu nešto novo, ima akcije i svega. Ali, kako god svi govorili da su knjige bolje, e pa ja ću reč da je film bolji. :p

30Filmovi i knjige - Page 2 Empty Re: Filmovi i knjige Čet Nov 03, 2011 1:18 am

WickedGames

WickedGames
Compelled
Compelled

uopšte ne mora da znači da ako je glupa radnja u knjizi da če takva biti i u filmovima. štaviše, jako je retko tako. postoji gomila filmova koji su radjeni po knjigama, a da su mi knjige sranje ili da su mi knjige super, a filmovi sranje. sve zavisi od toga kako je šta predstavljeno, ne postoje pravila.

31Filmovi i knjige - Page 2 Empty Re: Filmovi i knjige Čet Nov 03, 2011 3:02 pm

Bubble

Bubble
Hello brother!
Hello brother!

WickedGames ::uopšte ne mora da znači da ako je glupa radnja u knjizi da če takva biti i u filmovima. štaviše, jako je retko tako. postoji gomila filmova koji su radjeni po knjigama, a da su mi knjige sranje ili da su mi knjige super, a filmovi sranje. sve zavisi od toga kako je šta predstavljeno, ne postoje pravila.
Meni znači. Ako mi se sadržaj knjige ne sviđa i ako mi je ta radnja bezveze, film će mi isto bit bezveze jer je ista radnja. Nije uopće bitna realizacija niti ništa.

32Filmovi i knjige - Page 2 Empty Re: Filmovi i knjige Čet Nov 03, 2011 3:57 pm

WickedGames

WickedGames
Compelled
Compelled

gotovo nikad film nije isti kao knjiga, pa se tako ne može suditi o filmu po knjizi.

33Filmovi i knjige - Page 2 Empty Re: Filmovi i knjige Čet Nov 03, 2011 4:29 pm

Bubble

Bubble
Hello brother!
Hello brother!

Ma nema to veze. >< Stvar je u tome da ako se u knjizi radi, bezveze kažem, letećim jabukama koje se bore protiv nečeg, meni to nije zanimljivo, ni knjiga mi neće bit zanimljiva, a ni film. Isto ako je neka akcijska radnja, to me ne zanima, pa mi neće ni knjiga bit zanimljiva, a ni film.

34Filmovi i knjige - Page 2 Empty Re: Filmovi i knjige Uto Jan 03, 2012 10:03 am

Ejpril

Ejpril
Hello brother!
Hello brother!


uglavnom je bolja knjiga

35Filmovi i knjige - Page 2 Empty Re: Filmovi i knjige Uto Mar 20, 2012 11:21 pm

InLoveWithDamon<3

InLoveWithDamon<3
Hello brother!
Hello brother!

Uglavnom su bolje knjige, bar za mene... Najbolji primer - Twilight, veliki sam fan, knjige su savrsene, ali u filmu Bella nije ni priblizna onoj pravoj i mozda najlepse scene i citati su izbaceni... OUCH

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 2]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu