Ian Somerhalder Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Spojler: Šta će se desiti u 15. epizodi Vampirskih Dnevnika?

3 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

PopCorn

PopCorn
Moderator
Moderator

Spojler: Šta će se desiti u 15. epizodi Vampirskih Dnevnika? Stefandamontux

Sećate se spojlera koji je glasio nešto u smislu: “Damon će se uskoro probuditi nag pored nekoga?”
Sudeći po svežem sinopsisu za petnaestu epizodu sezone, Elena “otkriva vampirovu nedavnu neveru” i malo je reći da je ljuta – da se tako izrazimo.
Nema sumnje da se Gilbertova i dalje sprema da dođe glave Originalnima, sada kada je došlo još braće. Na nesreću, svi misle da Elena laje na pogrešno hrastovo drvo.

Boni i Ebi (Bonnie i Abby) se pripremaju za još jedan ritual kako bi umirile stare veštice, dovele prirodu u poravnjanje i sve te veštičije stvari. Pretpostavljamo da će biti i ritualskog pevanja.

Elajdža (Elijah) ponovo sklapa pakt sa Salvatore braćom, ali to uključuje mogućnost neposredne opasnosti za Elenu (kao da nije tako 364 dana u godini), a u sve to umešani su Alarik i Meredit (Alaric i Meredith) što dovodi do toga da neko napravi užasnu odluku.

Izvor:vampires.rs

Chèri

Chèri
Moderator
Moderator

Jao, jao, kako su predivni na slici <3
Jedva čekam!

~*Damon's_girl*~

~*Damon's_girl*~
Hello brother!
Hello brother!

Zaljubila sam se u ovu sliku LICK Preslatko izgledaju obojica,odela im bas dobro stoje...A novu epizodu jedva cekam,samo da vidim na koga ce to Elena biti ljubomorna evilsmile i bas me interesuje zbog cega ce se Damon odluciti na to "neverstvo" (sumnjam na neke Stelena momente).... preostaje nam samo da cekamo...

PopCorn

PopCorn
Moderator
Moderator

au ovo se cini super..
Damonova nevjera..bas me zanima s kim..xD

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu