Ian Somerhalder Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

EW na snimanju Vampirskih Dnevnika

2 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1EW na snimanju Vampirskih Dnevnika Empty EW na snimanju Vampirskih Dnevnika Pet Feb 03, 2012 7:05 am

Chèri

Chèri
Moderator
Moderator

EW na snimanju Vampirskih Dnevnika 00643440581_large

Sandra Gonzales iz Entertainment Weekly je otišla u Atlantu gde je prisustvovala snimanju serije i intervjuisala Kendis Akolu (Candice Accola) i druge.

“U današnjoj epizodi nastavljamo tamo gde smo stali. Suočavanje Klausa i Elajdže (Elijah). Biće puno tenzije i nezgodnih situacija. Klaus ipak ima tajnu staru 1000 godina.” otkriva nam Džozef Morgan (Joseph Morgan).

A što se tiče svima omiljenog ljubavnog trougla, Somerhalder otkriva:

Želim da Dejmon (Damon) i Elena konačno budu zajedno. Džuli Plek (Julie Plec) je bila na snimanju par dana i nisam uspeo ništa da izvučem iz nje. Mislim da bi Matt ili Tyler ili čak pas imali veće šanse da budu sa elenom nego što ima Dejmon. Stvari koje je on uradio ovoj tinejdžerki su zastrašujuće.

Izvor: vampires.rs

2EW na snimanju Vampirskih Dnevnika Empty Re: EW na snimanju Vampirskih Dnevnika Sub Feb 04, 2012 3:53 pm

PopCorn

PopCorn
Moderator
Moderator

haha dobro poredjenje Ian..xD
vidjecemo sta ce da bude...

3EW na snimanju Vampirskih Dnevnika Empty Re: EW na snimanju Vampirskih Dnevnika Ned Feb 05, 2012 1:13 pm

Chèri

Chèri
Moderator
Moderator

I ja bih, Iane, i ja bih.
Ali, svaka čast Ianu za ovo poređenje da bi kuče pre bilo sa Elenom, ahaha XD

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu