Ian Somerhalder Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Zarijte svoje zube u treću sezonu 'Vampirskih Dnevnika'

+4
Chèri
WickedGames
heyMcqueen
kitten.
8 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

kitten.

kitten.
Sexiest Beast
Sexiest Beast

Ovaj dan je konačno stigao. Čekali ste ovaj događaj duga 4 meseca, i večeras ćete se nasladiti. Proverite svoj apetit, jer se 'The Vampire Diaries' večeras vraća u punoj snazi.

Predviđanja za 02x01 (The Birthday) bazirano na pregledu videa:

1. Damon i Elena se neće spojiti, ali će iskre plamtati kao i po običaju. Damon će možda čak dovesti i do "poljupca" i namestiće Elenu u veoma lošu "brother lover" poziciju.

2. Damon će pronaći Stefana, baciti na njega par sarkastičnih uvreda kako je biti serijski ubica, sadistički koljač, o Yada glupostima (znate kako Damon voli upadati u reč u sredini argumenta) ... i onda ono zastrašujuće: Obračun Salvatore braće će naslediti. Ko će pobediti? Naš novac je na dragom starom Stefanu koji je prisiljen na ljudsku krv, i koji će naučiti Damona da ga ne može preći.

3. Kao što je Julie Plec spominjala u videu, Jeremy će se uznemiriti zbog cele situacije "vidim mrtve ljude". Naše mišljenje je da će Jeremy priznati to Alaricu ili Mattu.

4. Caroline i Tyler su samo "prijatelji", ali kao što znate, biće žurke za Elenin rođendan. Biće pića, seksi plesa, trka hormona u brzini svetlosti... dobijate sliku?! Forwood spajanje neće biti baš neobičajeno (činjenica, navijali smo za njih).

5. Vicki i Anna su još uvek duhovi, koliko mi znamo, ali možemo otkriti od Jeremyja zašto su se vratile polu -nazad iz mrtvih.

Izvor: VampireDiaries.com
Prevela: Sara
©Ian Somerhalder Balkan

heyMcqueen

heyMcqueen
Administrator
Administrator

Ja samo mogu da kažem da jedva čekam i ovo je jedino epizoda o kojoj sam gledala toliko spojlera jer stvarno ne mgou da izdržim, poludela bih četiri meseca.
I see dead people - umirem! Jedva čekam da vidim dušicu<3
Forwood! I cheer for them, ali želim da i Matt mukica dobije nekog SAD
Delena <3
Stamon - želim da ga Damon bukvalno zakolje.

http://www.iansbalkan.com

kitten.

kitten.
Sexiest Beast
Sexiest Beast

Volela bi da bude Delena kiss od Damonove strane, a da Elen'ca uzvrati.
Hm, jadan Stef. Slažem se sa Adel'. Volela bi da ga Damon prebije baš dobro. Oujeaa. Duša od Jeremyja. Srce moje jadno. SAD
Forwood <3 Jedva čekam da vidim scenu sa ah, ah (xD)
Vicki i Anna - nemam komentar HAPPY

WickedGames

WickedGames
Compelled
Compelled

ja se nadam da ćemo sve to videti u ovoj epizodi xD

Chèri

Chèri
Moderator
Moderator

Đisuz, ja ovo stvarno ne mogu dočekati.
I ja bih stvarno volela da Damon prebije Stefana. Neka mu. Ništa mu neće škoditi. LICK
A Jeremy dušica, jedva ga čekam videti.
I za kraj, Delena<3 To najiskrenije želim videti.

PhoenixX

PhoenixX
Whole new world
Whole new world

Ja ne mogu viseee <333
Jedva cekaaaam

Bassgirl

Bassgirl
Ian's Lady
Ian's Lady

Ja jedva čekam vidjet Stefka opasnog, ovo mi nije dovoljno. Nek se on i Damon pobiju da krv potekne.
Delena-jedva čekam. Preslatki su zajedno.
Forwood-obožavam ih. Nek bude što više njihovih scena.
Jeremy duša, nadam se da će on uskoro shvatiti što se to s njim događa i zašto vidi duhove da ne poludi.
Alaric, duša moja. Obožavam ga, jedva čekam vidjeti ga. Obožavam gledat njega i Damona kada surađuju.

PopCorn

PopCorn
Moderator
Moderator

ja negdje citala da Delene nece biti u prvoj polovini sezone..xD
al opet jedva cekam da vidim sta su nam spremili
najvise se radujem novom Stefanu

Salvatore♥

Salvatore♥
Whole new world
Whole new world

O ne mogu visee.

Zelim Kathmon LICK
Forwood, jedva cekam! <3

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu