Ian Somerhalder Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Vi i Ian (Real life)

+20
Somerhalder Fan Bitch
¿coka?
Allexanra
TeamKlaus
KISSmyBIEBZass
*Selena Gomez*
Chèri
Miss Salvatore
PhoenixX
Delena♥
Akky Black
fairy dusty
Wwinner
kitten.
sinner.like.me
Wild Child
PopCorn
heyMcqueen
DEfire
NinaTheVampire
24 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Ići dole  Poruka [Strana 2 od 2]

26Vi i Ian (Real life) - Page 2 Empty Re: Vi i Ian (Real life) Ned Okt 09, 2011 12:40 pm

Delena♥

Delena♥
Hello brother!
Hello brother!

dobila sam još jedan poster i vidjela kalendar a na naslovnici je on *__________* i naravno kupit ću ga !!!! *OOO*

27Vi i Ian (Real life) - Page 2 Empty Re: Vi i Ian (Real life) Uto Okt 25, 2011 7:53 pm

Miss Salvatore

Miss Salvatore
Hello brother!
Hello brother!

Da,zaljudjenik sam. xD Ali ne delim to bas sa svima,jer nece to svi ipak razumeti,tako da smaram odredjene ljude. xD U sobi imam postere naravno. Sto se tice snova,sanjam ga cesto (I Iana i Damona kao lika). VERRY HAPPY I uvek budem sva srecna a onda se probudim. -.-
-Sanjala sam jednom kako meni nesto nije bilo dobro(valjda sam bila povredjena) i bukvalno puzem po nekoj livadi da pobegnem od nekih koji me jure. I onda se pojavljuje Damon i spasava me. Ali onda dodje dosta njih i krenu na Damona, a ja skupim snagu i kao ustanem da ga branim. xD ♥️ Sta da kazem osim: In love with Damon Salvatore. ^___^ ♥️ Ali bukvalno.

28Vi i Ian (Real life) - Page 2 Empty Re: Vi i Ian (Real life) Ned Nov 13, 2011 1:07 pm

Chèri

Chèri
Moderator
Moderator

Ja sam ga par puta sanjala ^^ Bili su predivni snovi. Znam da je jednom bila i Nina u snu sa Ianom.

Imam samo postere po ormaru, pošto mi je zabranjeno po zidovima da lepim. Takođe imam uramljenu Ianovu sliku koju sam dobila kao poklon za rođendan od svoje najbolje drugarice. Time sam bila oduševljena. Njegova slika mi je na desktopu, u telefonu takođe imam slika i stoji mi on na pozadini.

Moje drugarice polude kada pričam o njemu, jer uvek kada kažu neku reč, povezujem sa Ianom. Jednom smo na času moja drugarica i ja pisale neko, nebulozno pismo njemu, bilo nam je dosadno i tako XDD

29Vi i Ian (Real life) - Page 2 Empty Re: Vi i Ian (Real life) Sre Jan 11, 2012 1:56 am

*Selena Gomez*

*Selena Gomez*
An invitation
An invitation

Obozavam ga...al nisam bas neki ogromni zaludjenik... Jesam ga 1-2 puta sanjala..imam postere njegove...a pricam sa 2-3 drugarice o njemu..i nista posebno.. Jer zivim u malom gradu,gde nema mnogo "normalnih" ljudi,ima dosta seljaka,pa i ne prate mnogo serije...

30Vi i Ian (Real life) - Page 2 Empty Re: Vi i Ian (Real life) Ned Jan 15, 2012 12:40 am

KISSmyBIEBZass

KISSmyBIEBZass
Hello brother!
Hello brother!

Paaaa, posteri svuda po sobi jesu! Vodim stranicu na fejsu... Najbolja drugarica je takodje zaludjenik tako da dosta i o njemu pricamo... Na YouTubeu uglavnom gledam njegove klipove, i mnoge pesme sam zavolela zbog njegovih klipova ^^ Pa kad bi neko sracunao koliko sati dnevno mog zivota je posveceno njemu, bilo bi super...Da znam xD

31Vi i Ian (Real life) - Page 2 Empty Re: Vi i Ian (Real life) Uto Jan 17, 2012 5:28 pm

TeamKlaus

TeamKlaus
An invitation
An invitation

Pa, prosto ga obozavam kao i sve ostale celebs u koje sam do usiju zaljubljena! I oh daa, wet dreams su redovni. Najbizarniji, najblaze receno, bio je da me Ian sevi u mom sopstvenom krevetu, a moja sestra spava u krevetu pored! Weird! Ali je bilo dobro. Najgore od svega toga je to sto su ti snovi toliko nenormalno realni... SHOCKED2

32Vi i Ian (Real life) - Page 2 Empty Re: Vi i Ian (Real life) Ned Jan 22, 2012 9:06 pm

Allexanra

Allexanra
An invitation
An invitation

Kada ga sanjam ja sam najsrecnija osoba....Soba mi je puna TVD postera...U skoli hoceju da me ubiju koliko pricam o njemu,gledala sam sve njegove klipove,gledala sam ga u njegovim serijama i planiram i u filmovima....Njegova slika mi je na facebook profilu,na pozadini na kompu i telefonu...Sada cu da namestim i da mi bude kako udjem na google...IAN :<333:

33Vi i Ian (Real life) - Page 2 Empty Re: Vi i Ian (Real life) Pet Feb 03, 2012 10:57 pm

¿coka?

¿coka?
An invitation
An invitation

Imam poneke slike u lap topu... Par u telefonu, nemam postere, slicice, ne skupljam novine. Nisam stvarno zaludjenk, ako hocu da ga gledam, ukljucim seriju. VERRY HAPPY Ili dodjem piskaram po forumu.

Somerhalder Fan Bitch

Somerhalder Fan Bitch
An invitation
An invitation

da li stvarno zaelite da budete sa ianom?DAAA!moramo se udruziti i pronaci sto vise podataka ukoliko zelimo da postignemo!ako ga obozavate,recite i glasajte!! <3 present :<333: hdh tighthug


iskerno,

Somerhalder Fan Bitch HAPPY

35Vi i Ian (Real life) - Page 2 Empty Re: Vi i Ian (Real life) Pon Mar 12, 2012 10:13 am

TamaraMicic

TamaraMicic
Hello brother!
Hello brother!

Soba mi je puna postera TVD-a. VERRY HAPPY Sanjala sam ga par puta. Ali ne zelim da zamaram neke drugarice , jer ne vole sve TVD. Tako da ponekad zadrzim za sebe, pa kad nadjem nekog ko je zaludjen kao ja onda lajem VERRY HAPPY

36Vi i Ian (Real life) - Page 2 Empty Re: Vi i Ian (Real life) Sre Maj 16, 2012 7:24 pm

Vampirusa

Vampirusa
Hello brother!
Hello brother!

Ne mogu da kazem da sam zaludjenik, ali da, desi se da pomislim nekad na njega. Vi i Ian (Real life) - Page 2 3852069186
Trenutno mi je muski ideal Vi i Ian (Real life) - Page 2 3852069186

37Vi i Ian (Real life) - Page 2 Empty Re: Vi i Ian (Real life) Čet Jun 07, 2012 2:01 pm

ianthebest

ianthebest
An invitation
An invitation

Ne znam odakle da pocnem..u telefonu imam oko 300 slika,za komp nisam sigurna..jedan ceo zid u sobi mi je izlepljen njegovim posterima i slikama,ostala tri su izlepljena posterima TVD xD. Svaka druga rec mi je Ian,to svi znaju..citiram Damona kad god imam priliku,cak i oponasam njegovu gestikulaciju,sanjam ga veoma cesto..uzas mislim da sam psihopata STUNNER

38Vi i Ian (Real life) - Page 2 Empty Re: Vi i Ian (Real life) Pet Dec 07, 2012 8:07 pm

IxySalvatore

IxySalvatore
Hello brother!
Hello brother!

Nisam ono bukvalni zaludjenik da ga sanjam 100x ali ono sanjala sam ga mozda
2-3 x. Nisam pregledala svaki njegov klip,ali mislim da sam dovoljno klipova pogledala,imam dosta postera njegovih ali ih ne lepi ,ne lepim ni jedan jos moram da skupim jos mng ^^

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 2]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu