Ian Somerhalder Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Komentari na look foruma

+95
miccy
TamaraMicic
tinche B|
BarbieKlaus_Luvs_Ian
Cate_Salvatore
~Bitten By Klaus~
Warrior Princess
_sarma
Your Highness.
OljaVampD<3
Highway Unicorn
NevenaGC
Scarlet
PhoenixX
Loud.
Bubble
sindy
Delena♥
**Miss Salvatore**
WickedGames
Carla Elisabeth
Elena*
Anahi Princess
Buffy
Bassgirl
*Bella Salvatore*
Kiss me or Kill me
♥Oliver Katić fan♥
Just Freedom
Missandei
sinner.like.me
Rock'n'Roll
Chèri
Pipilota
Bloody Hell
Katherine
llili
Rose ♥
Sara Somerhalder
Adna
Dorkec
kitten.
Salvatore♥
Rose Salvatore
Tina Bieber
Rozenwyn
DEfire
*Damon's love*
Electric•Feel
Cannibal
Akky Black
KikE♥
*So Different*
Lidija
♫_Tea_♫
i love gd
NinaTheVampire
AjrinLuV
Wwinner
dRaMa.QuEeN
KIKI
Cassie A+
iwkzy
Katerina Petrova
Fairy Of Regrets
Damon_team
.Damon's ch!ck.
Lady Lutz
Ivana
Zoe
♦Black♦Betty♦
Angela Somerhalder
Damonian
Stefan Halliwell
TheVampOne
PopCorn
Angel From Hell
Damon
Vampire_Girl
Emma Cullen
little_angel
Glee ♥ Quinn ♥
Alisper 4ever
Catherine
marija <3
Damon Salvatore
Riri.Girl.♡
P. Sawyer
eddie_cannibal
УИнђијуИмаЂунгла
Elizabeth Lockwood
Child of Night
Nobody's Daughter
Keep It Light
heyMcqueen
99 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 23  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 18 od 23]

426Komentari na look foruma - Page 18 Empty Re: Komentari na look foruma Pet Nov 11, 2011 1:06 pm

heyMcqueen

heyMcqueen
Administrator
Administrator

Hvala, još nekoliko sitnica je ostalo HAPPY

Dakle, zima je došla i na naš ISB, i sa godišnjicom foruma - novi, osvežavajući look. Uploudovan na: 11. 11. 2011. godine.

Ništa posebno, jednostavno, onako kako volimo.
Layour je radila Ana Marija, a Dijana mi je pomogla u kodiranju.
Takođe buttonsi - by Mare HAPPY
Ostalo je moja rabota XDD
Nadam se da vam se sviđa i ako ima bagova prijavite HAPPY

http://www.iansbalkan.com

427Komentari na look foruma - Page 18 Empty Re: Komentari na look foruma Pet Nov 11, 2011 1:26 pm

Bubble

Bubble
Hello brother!
Hello brother!

Ok je. Nije ništa wow, ali ono, solidno.
Jedino je sve preširoko, a font premalen, mislim na početnoj str.

428Komentari na look foruma - Page 18 Empty Re: Komentari na look foruma Pet Nov 11, 2011 1:38 pm

heyMcqueen

heyMcqueen
Administrator
Administrator

Hvala ^^

http://www.iansbalkan.com

429Komentari na look foruma - Page 18 Empty Re: Komentari na look foruma Pet Nov 11, 2011 1:45 pm

PhoenixX

PhoenixX
Whole new world
Whole new world

Super je look <3

430Komentari na look foruma - Page 18 Empty Re: Komentari na look foruma Pet Nov 11, 2011 1:48 pm

heyMcqueen

heyMcqueen
Administrator
Administrator

Hvala hun ^^

http://www.iansbalkan.com

431Komentari na look foruma - Page 18 Empty Re: Komentari na look foruma Pet Nov 11, 2011 1:54 pm

kitten.

kitten.
Sexiest Beast
Sexiest Beast

Bubble ::Ok je. Nije ništa wow, ali ono, solidno.
Jedino je sve preširoko, a font premalen, mislim na početnoj str.

žao mi je što ne odgovara tvojim standardima WINK

inače, diiiivan je, meni se jako sviđa, i baš ono, zimskiii ♥️
svaka čast dizajnerima xD

432Komentari na look foruma - Page 18 Empty Re: Komentari na look foruma Pet Nov 11, 2011 2:52 pm

WickedGames

WickedGames
Compelled
Compelled

ahahahahahah, Saro, genijalna si!

look mi se svidja, samo je nagla promena nakon onog prošlog pa mi je sve jako čudno. ali savršeno se uklapa uz predstojeći period VERRY HAPPY i sve je tako divno plavo ^^

433Komentari na look foruma - Page 18 Empty Re: Komentari na look foruma Pet Nov 11, 2011 3:02 pm

heyMcqueen

heyMcqueen
Administrator
Administrator

Jeste malo naglo, ali verujem da vas je tama sve smorila STUNNER
XD Hvala ti ^^

http://www.iansbalkan.com

434Komentari na look foruma - Page 18 Empty Re: Komentari na look foruma Pet Nov 11, 2011 5:07 pm

Bubble

Bubble
Hello brother!
Hello brother!

Sara ::
Bubble ::Ok je. Nije ništa wow, ali ono, solidno.
Jedino je sve preširoko, a font premalen, mislim na početnoj str.

žao mi je što ne odgovara tvojim standardima WINK


inače, diiiivan je, meni se jako sviđa, i baš ono, zimskiii ♥️
svaka čast dizajnerima xD
Well, moji standardi su way iznad ovog, tako da.. Budi sretna što mi se imalo sviđa. WINK

435Komentari na look foruma - Page 18 Empty Re: Komentari na look foruma Pet Nov 11, 2011 5:44 pm

WickedGames

WickedGames
Compelled
Compelled

ako ti se ne svidja, niko te ne prisiljava da ga gledaš WINK a isto tako, niko ni ne traži da ti se išta svidja na ovom forumu.

436Komentari na look foruma - Page 18 Empty Re: Komentari na look foruma Pet Nov 11, 2011 6:29 pm

Riri.Girl.♡

Riri.Girl.♡
Hello brother!
Hello brother!

Fantastican je *_*

437Komentari na look foruma - Page 18 Empty Re: Komentari na look foruma Pet Nov 11, 2011 6:50 pm

Bubble

Bubble
Hello brother!
Hello brother!

WickedGames ::ako ti se ne svidja, niko te ne prisiljava da ga gledaš WINK a isto tako, niko ni ne traži da ti se išta svidja na ovom forumu.
Pa samo kažem svoje mišljenje, isto kao što vi kažete svoje. Samo moje odudara od ostalih, jbg, ne može se svima sve sviđat.

438Komentari na look foruma - Page 18 Empty Re: Komentari na look foruma Pet Nov 11, 2011 7:07 pm

Delena♥

Delena♥
Hello brother!
Hello brother!

prelijep je *_____*.
Lijepa je plava SHY
i predobar mi je footer *_*

439Komentari na look foruma - Page 18 Empty Re: Komentari na look foruma Pet Nov 11, 2011 7:08 pm

♥Oliver Katić fan♥

♥Oliver Katić fan♥
Hello brother!
Hello brother!

Hvala ^^
Ja sam radla layout ^^

440Komentari na look foruma - Page 18 Empty Re: Komentari na look foruma Pet Nov 11, 2011 7:22 pm

heyMcqueen

heyMcqueen
Administrator
Administrator

Bubble ::
WickedGames ::ako ti se ne svidja, niko te ne prisiljava da ga gledaš WINK a isto tako, niko ni ne traži da ti se išta svidja na ovom forumu.
Pa samo kažem svoje mišljenje, isto kao što vi kažete svoje. Samo moje odudara od ostalih, jbg, ne može se svima sve sviđat.

Možeš li mi pokazati neke primere preko PM-a ili ovde da vidim da li bi sledeći look mogao da odgovara i tvojim standardima? HAPPY

Inače hvala ljudi!
Ana Marija<3

http://www.iansbalkan.com

441Komentari na look foruma - Page 18 Empty Re: Komentari na look foruma Pet Nov 11, 2011 7:23 pm

WickedGames

WickedGames
Compelled
Compelled

Bubble ::
WickedGames ::ako ti se ne svidja, niko te ne prisiljava da ga gledaš WINK a isto tako, niko ni ne traži da ti se išta svidja na ovom forumu.
Pa samo kažem svoje mišljenje, isto kao što vi kažete svoje. Samo moje odudara od ostalih, jbg, ne može se svima sve sviđat.

izjava "Budi srečna što mi se imalo svidja" ne predstavlja mišljenje nego neprijatno ponašanje. samo budi malo pažljivija sa rečima da ne izazoveš pogrešan utisak. nije nikakav problem da imaš drugačije mišljenje.

442Komentari na look foruma - Page 18 Empty Re: Komentari na look foruma Pet Nov 11, 2011 7:31 pm

Bubble

Bubble
Hello brother!
Hello brother!

WickedGames ::
Bubble ::
WickedGames ::ako ti se ne svidja, niko te ne prisiljava da ga gledaš WINK a isto tako, niko ni ne traži da ti se išta svidja na ovom forumu.
Pa samo kažem svoje mišljenje, isto kao što vi kažete svoje. Samo moje odudara od ostalih, jbg, ne može se svima sve sviđat.

izjava "Budi srečna što mi se imalo svidja" ne predstavlja mišljenje nego neprijatno ponašanje. samo budi malo pažljivija sa rečima da ne izazoveš pogrešan utisak. nije nikakav problem da imaš drugačije mišljenje.
Well, maybe. HAPPY Ali i meni je Sarin post tako zvučao pa sam samo vratila istom mjerom.

I ne kužim čemu sad ta frka, gosh. Pa nisam ovdje zbog dizajna, preživjet ću. Chill.

443Komentari na look foruma - Page 18 Empty Re: Komentari na look foruma Pet Nov 11, 2011 7:34 pm

heyMcqueen

heyMcqueen
Administrator
Administrator

Bubble ::
WickedGames ::
Bubble ::
WickedGames ::ako ti se ne svidja, niko te ne prisiljava da ga gledaš WINK a isto tako, niko ni ne traži da ti se išta svidja na ovom forumu.
Pa samo kažem svoje mišljenje, isto kao što vi kažete svoje. Samo moje odudara od ostalih, jbg, ne može se svima sve sviđat.

izjava "Budi srečna što mi se imalo svidja" ne predstavlja mišljenje nego neprijatno ponašanje. samo budi malo pažljivija sa rečima da ne izazoveš pogrešan utisak. nije nikakav problem da imaš drugačije mišljenje.
Well, maybe. HAPPY Ali i meni je Sarin post tako zvučao pa sam samo vratila istom mjerom.


Neka se na ovom završi dalja rasprava molim vas.

Bubble ::I ne kužim čemu sad ta frka, gosh. Pa nisam ovdje zbog dizajna, preživjet ću. Chill.

Meni je dizajn mnogo bitan kod foruma i želim da se članovi lepo osećaju i da svima odgovara, zato sam te zamolila u prethodnom postu da mi proslediš neke radove koji se tebi sviđaju da vidim HAPPY

http://www.iansbalkan.com

444Komentari na look foruma - Page 18 Empty Re: Komentari na look foruma Pet Nov 11, 2011 8:27 pm

Salvatore♥

Salvatore♥
Whole new world
Whole new world

Wow, divan je.. Boja, logo, sve <3

445Komentari na look foruma - Page 18 Empty Re: Komentari na look foruma Pet Nov 11, 2011 10:03 pm

Scarlet

Scarlet
Eternal stud
Eternal stud

Iskreno, menin je prethodni look bio milion puta bolji, ali dobar je i ovaj...

http://angels.motionsforum.com

446Komentari na look foruma - Page 18 Empty Re: Komentari na look foruma Pet Nov 11, 2011 10:10 pm

eddie_cannibal

eddie_cannibal
Throw a dollar
Throw a dollar

Jako je lijep. Sviđa mi se više od prošlog, prošli mi je bio mnogo smaran SHY Milena neka mi oprosti. :<333: XD

http://atropinekiller666.tumblr.com/

447Komentari na look foruma - Page 18 Empty Re: Komentari na look foruma Sub Nov 12, 2011 10:21 am

heyMcqueen

heyMcqueen
Administrator
Administrator

Moramo nekad da i promenimo ^^

Hvala HAPPY)

http://www.iansbalkan.com

448Komentari na look foruma - Page 18 Empty Re: Komentari na look foruma Sub Nov 12, 2011 11:29 am

Carla Elisabeth

Carla Elisabeth
My life lacks
My life lacks

Ajmeeeee, nisam par dana dolazila, nisam mogla i kad sam došla jč savršen je hdh je da je onaj tamni bio za nijansu bolji, ali ovaj je isto duizgui duizgui duizgui duizgui oduševljena sam ^^
Pohvale onome tko ga je radio, napravio je odličan posao! VERRY HAPPY

449Komentari na look foruma - Page 18 Empty Re: Komentari na look foruma Sub Nov 12, 2011 11:31 am

heyMcqueen

heyMcqueen
Administrator
Administrator

Hvala hvala ^^

http://www.iansbalkan.com

450Komentari na look foruma - Page 18 Empty Re: Komentari na look foruma Sub Nov 12, 2011 12:38 pm

sinner.like.me

sinner.like.me
My life lacks
My life lacks

Ae i ja da vas pohvalim.^^
Konacno! Ovaj je mnogo lepsi, svidja mi se sto je svetlija boja, logo je STUNNER Svaka cast svima koji su ucestvovali u izradi VERRY HAPPY

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 18 od 23]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 23  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu