Ian Somerhalder Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Vaše mišljenje [generalno]

+2
♫_Tea_♫
heyMcqueen
6 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Vaše mišljenje [generalno] Empty Vaše mišljenje [generalno] Pet Jan 14, 2011 12:42 am

heyMcqueen

heyMcqueen
Administrator
Administrator

Šta mislite o trećem delu knjige.
Ovde raspravljamo generalno.
Dakle - šta vam se sviđa,a šta ne - da li biste nešto promenili itd.

http://www.iansbalkan.com

2Vaše mišljenje [generalno] Empty Re: Vaše mišljenje [generalno] Pon Jan 17, 2011 4:35 pm

♫_Tea_♫

♫_Tea_♫
Eternal stud
Eternal stud

Ovaj mi je dio super..samo što im je dugo trebalo da skontaju da je za sve kriva Katherine ja sam skontala negdje kod 3.-4. poglavlja xD

3Vaše mišljenje [generalno] Empty Re: Vaše mišljenje [generalno] Pet Jan 28, 2011 8:56 am

Wwinner

Wwinner
Eternal stud
Eternal stud

dobar je deo. svidja mi se to sto elena na kraju postaje vampir :)

4Vaše mišljenje [generalno] Empty Re: Vaše mišljenje [generalno] Sub Mar 26, 2011 11:41 am

NinaTheVampire

NinaTheVampire
ISF Supporter
ISF Supporter

Ovo mi je omiljeni deo, na kraju kad je Elenica umrla plakalaaaaaaaa sam kao kisna godina, znate ljudi kad neko grca od suza :S grozno mi je bilo gledati Sefanovu i Damonovu bol :S

5Vaše mišljenje [generalno] Empty Re: Vaše mišljenje [generalno] Ned Jul 31, 2011 10:38 am

•TitanicLover•

•TitanicLover•
Hello brother!
Hello brother!

Meni nista nije jasno. 3. poglavlje citam i mislim da je Elena poludila :P

EDIT:Elena je umrla,ovaj put je stvarno,stvarno umrla? Nece se vratiti u 3. ili 4. djelu?

6Vaše mišljenje [generalno] Empty Re: Vaše mišljenje [generalno] Čet Avg 18, 2011 6:56 pm

spasojevicsara

spasojevicsara
An invitation
An invitation

Elena ce se vratiti u cetvrtom dijelu.

Meni je treci dio bio jako tuzan na kraju. To je bio prvi put da sam plakala nakon sto sam procitala knjigu. :'(

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu