Ian Somerhalder Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Kada biste ga videli?

+38
Catherine
Taylor K. Cobain
NevenaGC
Bubble
Miss Salvatore
Buffy
Carla Elisabeth
Layne_lover
Elly
УИнђијуИмаЂунгла
Mee^^
Chèri
Rose ♥
kitten.
IansGirl<3
Tina Bieber
Wild Child
DEfire
Cannibal
Akky Black
Natally
Riri.Girl.♡
KikE♥
Vamps girl
NinaTheVampire
Mrs.Somerhalder
jlovedejmona
i love gd
Wwinner
dRaMa.QuEeN
KIKI
♫_Tea_♫
Stefan Halliwell
.Damon's ch!ck.
TheVampOne
PopCorn
Damonian
heyMcqueen
42 posters

Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 2]

1Kada biste ga videli? Empty Kada biste ga videli? Čet Jan 13, 2011 11:54 pm

heyMcqueen

heyMcqueen
Administrator
Administrator

Ajmo malo mašte ^^

Bezbrižno šetate ulicom Atlante,jedete sladoled vašeg omiljenog ukusa,sa šeširićom na glavi i posmatrate izloge.

Odjednom se 'zapucate' u nekoga.
Podignete pogled,a ono....

Kada biste ga videli? Ian-somerhalder-as-damon

Šta biste uradili...reakcije...osećanja? gsdgh

http://www.iansbalkan.com

2Kada biste ga videli? Empty Re: Kada biste ga videli? Pet Jan 14, 2011 12:11 pm

Damonian

Damonian
Throw a dollar
Throw a dollar

Dvoumim se izmedu nesvjestice i histericnog skoka na njega. xD

3Kada biste ga videli? Empty Re: Kada biste ga videli? Pet Jan 14, 2011 12:15 pm

heyMcqueen

heyMcqueen
Administrator
Administrator

deandreamaria ::Dvoumim se izmedu nesvjestice i histericnog skoka na njega. xD

hahahha....bolje ovo drugo,iskoristi šansu LICK
_________

Što se mene tiče..mislim da bi bilo ono:
Hello Ian...i kreneš dalje...a onda shvatiš koga si zapravo video i onesvesiš se. xD gxckkh
omG gsdgh

Što se ovog perioda tiče, ne znam ima li neko luđi za njim od mene .. tako da xD utzut

http://www.iansbalkan.com

4Kada biste ga videli? Empty Re: Kada biste ga videli? Pet Jan 14, 2011 12:18 pm

Damonian

Damonian
Throw a dollar
Throw a dollar

Damonlicious ::
deandreamaria ::Dvoumim se izmedu nesvjestice i histericnog skoka na njega. xD

hahahha....bolje ovo drugo,iskoristi šansu LICK
_________

Što se mene tiče..mislim da bi bilo ono:
Hello Ian...i kreneš dalje...a onda shvatiš koga si zapravo video i onesvesiš se. xD gxckkh
omG gsdgh

Što se ovog perioda tiče, ne znam ima li neko luđi za njim od mene .. tako da xD utzut
Hm,postoji. JA. xD
Ili ono sta si ti rekla- Hello Ian,nastavis,skuzis koga si vidjela,potrcis za njim i zgrabis ga. (iako bi nas vjerojatno bodyguardi odnijeli prije nego sto bi to i pomislile,ali brzo bi ga ja kidnapirala.)

5Kada biste ga videli? Empty Re: Kada biste ga videli? Pet Jan 14, 2011 12:29 pm

heyMcqueen

heyMcqueen
Administrator
Administrator

deandreamaria ::
Damonlicious ::
deandreamaria ::Dvoumim se izmedu nesvjestice i histericnog skoka na njega. xD

hahahha....bolje ovo drugo,iskoristi šansu LICK
_________

Što se mene tiče..mislim da bi bilo ono:
Hello Ian...i kreneš dalje...a onda shvatiš koga si zapravo video i onesvesiš se. xD gxckkh
omG gsdgh

Što se ovog perioda tiče, ne znam ima li neko luđi za njim od mene .. tako da xD utzut
Hm,postoji. JA. xD
Ili ono sta si ti rekla- Hello Ian,nastavis,skuzis koga si vidjela,potrcis za njim i zgrabis ga. (iako bi nas vjerojatno bodyguardi odnijeli prije nego sto bi to i pomislile,ali brzo bi ga ja kidnapirala.)

ahaha...ovo je bodyguarda bez ^^

Ali skočiti na njega gxk

Malo mi isfuralo...smisliću ja nešto originalnije pa onda se pakujem za Atlantu XDD

http://www.iansbalkan.com

6Kada biste ga videli? Empty Re: Kada biste ga videli? Pet Jan 14, 2011 1:02 pm

PopCorn

PopCorn
Moderator
Moderator

idem i ja..
Vjerovatno bi prvo dobila srcani pa bi onda dosla sebi trezila autogram a posle bi vidjeli sta dalje...xD

7Kada biste ga videli? Empty Re: Kada biste ga videli? Ned Jan 16, 2011 3:05 pm

TheVampOne

TheVampOne
My life lacks
My life lacks

Nisam ogroman fan kao vi, tako da bi ga verovatno zamolila za autogram i slikala se sa njim x)

8Kada biste ga videli? Empty Re: Kada biste ga videli? Ned Jan 16, 2011 8:22 pm

.Damon's ch!ck.

.Damon's ch!ck.
Bored and impatient
Bored and impatient

Hmm ako bi uspela da ostanem pri svesti msm da ne bi skidala pogled sa njegovih očiju, a ako bi pokušala da kažem nešto to bi verovatno bilo ovako:
-Sssorry..I..I..Ian. I'm..umm...Anya...
Onda bi on nešto reko, a ja ga verovatno ne bi ni slušala već bi ga očarano gledala i grizla usnu da ne bi vrisnula...
Nešto mi ne radi mašta sada xD

9Kada biste ga videli? Empty Re: Kada biste ga videli? Ned Jan 16, 2011 10:12 pm

Damonian

Damonian
Throw a dollar
Throw a dollar

.Damon's ch!ck. ::Hmm ako bi uspela da ostanem pri svesti msm da ne bi skidala pogled sa njegovih očiju, a ako bi pokušala da kažem nešto to bi verovatno bilo ovako:
-Sssorry..I..I..Ian. I'm..umm...Anya...
Onda bi on nešto reko, a ja ga verovatno ne bi ni slušala već bi ga očarano gledala i grizla usnu da ne bi vrisnula...
Nešto mi ne radi mašta sada xD
Ja ne bih mucala,ja bih vjerojatno pricala toliko brzo da me ne bi ni razumio. Hahah XD

10Kada biste ga videli? Empty Re: Kada biste ga videli? Ned Jan 16, 2011 11:46 pm

Stefan Halliwell

Stefan Halliwell
Team Damon
Team Damon

Ja bih se slikao sa njim,da se mogu rugati ostalima xDD
:PP

11Kada biste ga videli? Empty Re: Kada biste ga videli? Sre Jan 19, 2011 3:16 pm

♫_Tea_♫

♫_Tea_♫
Eternal stud
Eternal stud

Mislim da bi mu bolje bilo da me ne sretne..jer bih skočila na njega xD..da bi me morali skidati s njega ko mačku kada se zarije u nešto xD

12Kada biste ga videli? Empty Re: Kada biste ga videli? Uto Jan 25, 2011 6:14 pm

KIKI

KIKI
An invitation
An invitation

Nisam neki veliki fan kao vecina,tako da bih se samo slikala i trazila autogram.:D

13Kada biste ga videli? Empty Re: Kada biste ga videli? Uto Jan 25, 2011 6:17 pm

heyMcqueen

heyMcqueen
Administrator
Administrator

Stefan Halliwell ::Ja bih se slikao sa njim,da se mogu rugati ostalima xDD
:PP

pogotovo meni je li tako?
Što si pokvaren -.-

Spojler:

http://www.iansbalkan.com

14Kada biste ga videli? Empty Re: Kada biste ga videli? Uto Jan 25, 2011 7:31 pm

dRaMa.QuEeN

dRaMa.QuEeN
An invitation
An invitation

A ma, vjerovatno vrištala i onda se slikala s njime :D

15Kada biste ga videli? Empty Re: Kada biste ga videli? Pet Jan 28, 2011 7:37 am

Wwinner

Wwinner
Eternal stud
Eternal stud

jao. prvo pih se totalno izgubila i stala zakopana u mestu, a onda bih pocela da ga jurim za autogram i sliiku xD

16Kada biste ga videli? Empty Re: Kada biste ga videli? Sub Jan 29, 2011 10:18 pm

i love gd

i love gd
Hello brother!
Hello brother!

ma skočila xDD

17Kada biste ga videli? Empty Re: Kada biste ga videli? Ned Jan 30, 2011 4:53 pm

jlovedejmona

jlovedejmona
Hello brother!
Hello brother!

Verovatno bi dobila srcani udar ili bi kljoknula u nesvest. . . tesko da bi znala sta da radim kada bih naletela na njega, tesko pitanje,uff

18Kada biste ga videli? Empty Re: Kada biste ga videli? Pon Jan 31, 2011 11:05 am

Mrs.Somerhalder

Mrs.Somerhalder
An invitation
An invitation

Ja bih najradije stala na sred ulice i krenula da vristim.I tako jedno 5 minuta da se izvristim od srece. :D
Ali da se on ne bi izbezumio,ja bih mu fino trazila autogram,jednu fotku i pitala ga da ga poljubim.
A onda bih vristala 3 dana i 3 noci. :PP

http://twitter.com/MayaError

19Kada biste ga videli? Empty Re: Kada biste ga videli? Sre Feb 02, 2011 6:07 pm

NinaTheVampire

NinaTheVampire
ISF Supporter
ISF Supporter

ja tacno znam kako bih jer sam ogorman njegov fan... e sad tacno zamisljam sliku kako je adelisa opisala...

stala bih kao ukopana i onda OMGOSH IAAAAAAAN!!! please come with me i am your biggest fan i dream you every night omgod we are going to have so much fun, um yes i am Nina and you are going to coffe with me okey?
okey Nina i love you would you marry me?
yes Ian I love you to <333
END OF STORY :P

20Kada biste ga videli? Empty Re: Kada biste ga videli? Pet Feb 04, 2011 7:00 pm

Vamps girl

Vamps girl
Bored and impatient
Bored and impatient

Prvoo bi vristalaa i nadala se da nece pobjeci, onda bi ga izgrlila, trazila autogram, poljubac i sliku :D

21Kada biste ga videli? Empty Re: Kada biste ga videli? Sub Feb 19, 2011 8:12 pm

KikE♥

KikE♥
Hello brother!
Hello brother!

prvo bih dobro pogledala dal je on XD

a posle slikee i autogram (i broj telefona) ..XD

22Kada biste ga videli? Empty Re: Kada biste ga videli? Ned Feb 20, 2011 8:09 am

Riri.Girl.♡

Riri.Girl.♡
Hello brother!
Hello brother!

Trazila bi ga autogram i onda trazila da me posvoji,xD

23Kada biste ga videli? Empty Re: Kada biste ga videli? Ned Feb 20, 2011 10:20 am

Natally

Natally
Eternal stud
Eternal stud

Skocila bih na njega i poljubila bih ga xD :D

24Kada biste ga videli? Empty Re: Kada biste ga videli? Ned Feb 20, 2011 5:42 pm

Akky Black

Akky Black
Eternal stud
Eternal stud

Trazila bih autogram xD

25Kada biste ga videli? Empty Re: Kada biste ga videli? Ned Feb 27, 2011 10:36 am

Cannibal

Cannibal
Hello brother!
Hello brother!

Stefan Halliwell ::Ja bih se slikao sa njim,da se mogu rugati ostalima xDD
:PP
^ xD

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 2]

Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu