Ian Somerhalder Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Vampirski preokret u četvrtoj sezoni?

3 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Vampirski preokret u četvrtoj sezoni? Empty Vampirski preokret u četvrtoj sezoni? Ned Maj 20, 2012 11:22 pm

heyMcqueen

heyMcqueen
Administrator
Administrator

Vampirski preokret u četvrtoj sezoni? Wenn3888711-3062827572117295837


Pol Vesli je na nedavnom događaju The CW Upfronts izneo interesantne činjenice o Eleninoj vampirskoj budućnosti. On smatra da ona neće opstati dugo kao vampir.
”Mislim da če u 4. sezoni pokušati da se pronađe način da se poništi to (kletva)”, kaže on za The Insider.
”Nisam siguran da li će Elena biti vampir 6, 7 sezona… zavisi od toga da li ce to uspeti.”
Pol smatra da ako producentima dosadi to, oni će naći način da ponište kletvu.

Oni imaju i vešticu na raspolaganju. Kao što je Pol primetio, Boni može da napravi bilo kakvu čin.
”Možemo imati čin za svaki momenat u seriji. Oh, u škripcu smo. Boni. Gotovo!” našalio se Vesli.
Čin za pretvaranje vampira u ljude svakako postoji – to je svakako jednom bio Esterin posao.
Ali sa njom mrtvom i Boni koja ne razgovara sa svojim veštičijim prijateljima, u 4. sezoni sigurno ćemo videti razvijanje klupka o toj moćnoj čini.

Ipak, Elena nikada nije želela da bude vampir. Čak ni Nina nije baš sigurna da želi da se šetka okolo sa parom očnjaka. ”Uznemirena sam cinjenicom da je Elena vampir, zato što sam na neki način imala najbolje od oba sveta. Sada više nisam ljudsko biće. Niko u seriji više nije ljudsko biće.”

Eh, zašto svi uvek zaboravljaju Meta?

Pitanje je, ako Elena odluči da se vrati normalnom ljudskom životu, da li će je neki od braće Salvator pratiti?

http://www.iansbalkan.com

2Vampirski preokret u četvrtoj sezoni? Empty Re: Vampirski preokret u četvrtoj sezoni? Sre Maj 23, 2012 10:58 am

PopCorn

PopCorn
Moderator
Moderator

ajoj pa ne znam...
to bi već bilo kako da kažem bizarno..
msm nema mi smisla al et..

Salvatore♥

Salvatore♥
Whole new world
Whole new world

Pa nisu onda ni trebali da je pretvaraju u vampira SHOCKED
Nisam za to da Elena bude vampir jer je ona uvek bila ta koja je razmišljala i osećala kao čovek, ali definitivno bi bilo glupo da vampire pretvaraju u ljude.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu