Ian Somerhalder Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Gola Nina Dobrev!

2 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Gola Nina Dobrev! Empty Gola Nina Dobrev! Sre Feb 15, 2012 1:41 pm

Chèri

Chèri
Moderator
Moderator

Gola Nina Dobrev! 138764875--1891191119426395151

Zato što Nina Dobrev igra u CW seriji, a ne, na primer u HBO seriji “Prava krv”, njene ljubavne scene su poprilično loše. Mreža voli da stvari drži poprilično stegnuto, ali njena skorašnja EW naslovna strana otkrila je dosta nje i njenih polu-golih kolega, Iana Somerhaldera i Pola Veslija. Ona očigledno nije stidljiva, ali je u poslednjem intervjuu za E! otkrila da nije oduvek bilo tako.

“Znate, ja sam u stvari nešto odbila, zbog golotinje, za seriju `Boardwalk Empire` “, kaže ova zanosna zvezda. “Ali bila sam jako mlada u to vreme. Upravo sam bila završila `Degrassi`, i nisam bila spremna za to. Ali mislim da nema ništa loše u vezi toga, i mislim da ako ste pristali na ulogu i da je to potrebno za istu, kažem da to treba da uradite”. Nina kaže da bi volela da izađe iz okvira dobre devojke kako bi igrala neku “zavisnicu” ili “pank devojku”.

Izvor: vampires.rs

2Gola Nina Dobrev! Empty Re: Gola Nina Dobrev! Sre Feb 15, 2012 6:45 pm

PopCorn

PopCorn
Moderator
Moderator

mislim da ako ste pristali na ulogu i da je to potrebno za istu, kažem da to treba da uradite
slažem se u potpunsoti..
Inače shoot za EW je zaista genijalan....Jedan od najboljih..

3Gola Nina Dobrev! Empty Re: Gola Nina Dobrev! Sre Feb 15, 2012 7:46 pm

Chèri

Chèri
Moderator
Moderator

EW photoshoot je odličan! Jedan od najboljih, ako ne i najbolji.
Inače, Nina je sve lepo rekla.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu