Ian Somerhalder Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Top 5 OMG momenata iz epizode 3×10: “Our Town”

2 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

Chèri

Chèri
Moderator
Moderator

Top 5 OMG momenata iz epizode 3×10: “Our Town” Ustv_vampire_diaries_s03_e11_1_1

Volimo one trenutke Vampirskih Dnevnika (The Vampire Diaries) koji nas teraju na zgrožavanje, pauziranje I premotavanje – i “Naš grad” (“Our Town”) ih je bio prepun. Evo pet scena koje su nam ostavile usta otvorena.

5. Stefan ubija Mindi (Mindy)
Ne možemo reći da Stefan nije upozorio Klausa da će stvari postati nasilne, jer je to učinio. Stojeći licem u lice u salonu Big Bada (Big Bad) – koji je još uvijek u izgradnji, najmlađi Salvatore rekao je Klausu da pošalje njegove hibride iz grada ili će ih sve poubijati. Ali Izvorni Vampir je to odbio. Da bi stvari bile još gore, Klaus se ruga Stefanu kada je jedan od njegovih hibrida ušetao u sobu. ”Je li sve u redu?” upitala je. ”Sve je u redu, Mindi.” odgovorio je Klaus. ”Stefan upravo odlazi nakon što je propala njegova tačka.” Stefan nije imao izbora te je zgrabio ručnu testeru sa stola i odrezao joj glavu. ”Mislim da bi želio poslati ostatak hibrida odavde pre nego šo postane neuredno” rekao je – kao da krv koja je lila po podu nije bila dovoljno neuredna.

4. Tajler (Tyler) ujeda Kerolajn (Caroline)
”Klaus me ne može kontrolisati. Ne kada je riječ o nama.”, rekao je Tajler Kerolajn. Stojeći na mesečini u šumi izvan kripti gdje je Elena organizovala Kerolajn rođendanski pogreb, hibrid je otišao reći reči koja svaka cura želi čuti. ”Ne želim ići dalje bez tebe. Volim te!” rekao je. Tajler je držao Kerolajnino lice u rukama I nežno je ljubio. Tako strastveno. Ali kada je krenuo da je ljubi u vrat, moć privrženosti za koju je mislio da je raskinuo je izbila na površinu i pre nego što je mogao da zasutavi sam sebe, Tajler je ugrizao svoju ljubav. ”Ugrizao si me?” Kerolajn ga pitala, zapanjena. ”Makni se od mene!” Krv je curila niz njen vrat, a ona stavlja ruku na grudi i klizne na zemlju. Ovo je nesrećan rođendan nakon svega.

3. Kerolajn traži Klausovu pomoć da nastavi živeti
Ugrižena, slomljena i preznojena od boli, Kerolajn nije željela da njen 18. rođendan bude posljednji na zemlji. Pa kada joj Klaus, njen zakleti neprijatelj, ponudi ”hiljadu više” rođendana, ona prihvata. ”Ne želim umreti”, plakala je. Klaus je podiže, nudi joj zglob, te je teši dok pije krv.

2. Stefan ostavlja Elenu na mostu.
Nikada nećemo znati da li su ovo sve bile prazne prijetnje. Ali jedna stvar je jasna: Nakon što je Stefan iskoristio Elenu, kao prekidač da bi naterao Klausa da uradi ono što želi, ostavio ju je bez mobilnog, da stoji u mraku, sama na mostu. ”Ne zanima me šta misliš o meni više”, rekao je pre nego što je otišao. Kao da njeno “skoro” ubistvo nije bilo dovoljno loše.

1. Stefan se igra mačke I miša sa Eleninim životom.
Stefan je ubijao za Elenu. Ali, kako je bezobzirno trčao dole tamnom cestom prema Vikerli mostu (Wickerly Bridge) činilo se kao da je pokušava ubiti. Možda je ”pokušava” pogrešna reč. Vampir je počeo ubijati njegovu bivšu djevojku. ”Možda ću te samo pretvoriti u vampira.” zarežao je kada je nagazio gas do daske. Ipak cilj, čini se ostaje isti: Ako Klaus odbije proterati svoje hibride iz Mistik Falsa (Mystic Falls), Stefan će voziti preko mosta na kojem su Elenini imali nesreću. Klaus je slušao preko mobilnog kako Stefan na silu hrani Elenu njegovom krvlju. Elena se borila. Protestvovala je. Strah u njenom glasu rastao je kako je automobil povečavao brzinu. Ali ni to nije bilo sve dok nije ispustila krik koji ledi krv u žilama, a onda je Klaus pristao. ”Dobro, poslaću ih odavde,” rekao je. ”Pobedio si.”

Izvor: vampires.rs

PopCorn

PopCorn
Moderator
Moderator

svi su predobri..
5. Mene je iznenadila brzina i to da je Klaus samo stojao..xD
bilo je bas iznenadjujuce..
4. To je bilo ono shock..
Bas ad sam milsila jao sve je u redu on ju ugrize..strasno..
3.Reci cu samo KLAROLINE!!!
2.Jao kako je meni ta scena bila i lijapa i tuzna..Stvarno predobro odradjeno..
1.Mislim da je ovo bio jedan od najnapetijih trenutaka..Nisam modla da mirno sjedim u stolici...

Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu