Ian Somerhalder Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

SomerSpammer

+12
PopCorn
Damon Salvatore
Fairy Of Regrets
Loud.
УИнђијуИмаЂунгла
NevenaGC
kitten.
WickedGames
DEfire
Chèri
Carla Elisabeth
heyMcqueen
16 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26

Ići dole  Poruka [Strana 26 od 26]

626SomerSpammer - Page 26 Empty Re: SomerSpammer Uto Jul 10, 2012 8:16 am

PopCorn

PopCorn
Moderator
Moderator

ćao, ćao..HAPPY

627SomerSpammer - Page 26 Empty Re: SomerSpammer Pet Dec 07, 2012 8:12 pm

IxySalvatore

IxySalvatore
Hello brother!
Hello brother!

Jel ste gledali 7. epizodu?U sledecem postu cu napisati sta mislim o njoj ,napisite i vi ako zelite VERRY HAPPY

628SomerSpammer - Page 26 Empty Re: SomerSpammer Pet Dec 07, 2012 8:21 pm

IxySalvatore

IxySalvatore
Hello brother!
Hello brother!

Elena pocinje toliko da me zivcira da je to strasno,sada kad' bi je Damon sutnuo ona bi trcala kod Stefana.I ne verujem nesto Caroline i Stefanu da je to ona veza lojalnosti jer Julie je rekla da ta veza lojalnosti nema veze sa emocijama i se*om jednostavno je Elena bi*ch.Hejli me je bas iznenadila,ni na kraj pameti mi nije bilo da ona nesto 'muti' sa Sejnom. Claroline su mi presavrseninajsavrsenijinajbolji *.* Bila sam Delena,ali kad se dogodila zgadila mi se(Imala sam neku slicnu scenu u OCC zivotu),jedva cekam da se vrate Kath i Kol nedostaju mi mnogo <3 Inace shipujem Kol-a i Katherine ,ali posto je to NE MOGUCE (Nadam se da ipak nije toliko)Shipujem Detherine (Kol and Katherine-Kolatherine?SHOCKED2 xD)Stefan sa svima samo ne sa ELENOM,ajde sa Rebekom-Elena ce da crkne -Ako Kath bude sa Kolom ,Damon ce sa Bonnie ,Jeremy sa April ,Taylor sa Hejli ,Klaus sa Caroline,Elijah sa...saa...ON ce biti sa Charlotte -Tatia-I HAPPY END ^^

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 26 od 26]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu