Ian Somerhalder Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

The Secret Circle Serbia

+3
kitten.
Chèri
Angela Somerhalder
7 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1The Secret Circle Serbia Empty The Secret Circle Serbia Sub Sep 17, 2011 9:19 pm

Angela Somerhalder

Angela Somerhalder
Hello brother!
Hello brother!

The Secret Circle Serbia 6m48945p

Ime foruma: The Secret Circle Serbia
Link: http://secret-circle.forumieren.net/
Kategorija: Americka serija
O forumu:
Forum je posvecen novoj CW-ovoj hit seriji The Secre Circle.
Prica prati djevojku Cassie Blake koja je bila srecna tinejdzerka sve dok njena majka nije umrla u tragicnom pozaru. Vrlo tuzna Cassie se seli kod svoje bake Jane, u predivan mali grad Chance Harbor u Washingtonu, grad koji je njena majka napustila godinama unazad, gde izgleda svi stanovnici znaju vise o Cassie nego ona sama.

Cassie upoznaje drustvo iz skole, medju njima i Dianu, njenog zgodnog decka Adama, samotnjaka Nicka, zlobnu Faye i njenu desnu ruku Melissu, i cudne stvari pocinju da se desavaju.

Kada joj novi prijatelji objasne da su svi oni potomci mocnih vestica i da su cekali Cassie da im se pridruzi i upotpuni novu genaraciju Tajnog Kruga, Cassie odbija da poveruje sve dok joj Adam ne pokaze kako da oslobodi svoje magicne moci.

Ali tek kada Cassie otkrije poruku svoje majke u knjizi cini, u decijoj sobi njene majke, shvata svoju istinitu i opasnu sudbinu. Ono sto Cassie i drugi ne znaju, mracnije sile su u igri, sile koje bi mogle biti povezane sa odraslima u gradu, ukljucujuci Dianinog oca, i Fayeinu majku, i da smrt Cassiene majke mozda ipak nije bila nesreca.

Takodjer na forumu mozete pronaci mnostvo diskusija, raznih vrsta novosti, slika i video klipova.


http://secret-circle.forumieren.net/t318-ian-somerhalder-balkan

2The Secret Circle Serbia Empty Re: The Secret Circle Serbia Sub Sep 17, 2011 9:23 pm

Chèri

Chèri
Moderator
Moderator

Pogledaj poslednji update pravila ovde!
Edit: Registrovaću se. HAPPY

3The Secret Circle Serbia Empty Re: The Secret Circle Serbia Sub Sep 17, 2011 9:47 pm

kitten.

kitten.
Sexiest Beast
Sexiest Beast

Editovala sam ti post sa reklamom, jer sam videla da si je postavila ^^
Već registrovana. Odličan forum VERRY HAPPY Mora da uspe HAPPY

4The Secret Circle Serbia Empty Re: The Secret Circle Serbia Sub Sep 17, 2011 9:49 pm

Angela Somerhalder

Angela Somerhalder
Hello brother!
Hello brother!

hihi thanx HAPPY

5The Secret Circle Serbia Empty Re: The Secret Circle Serbia Sub Sep 17, 2011 9:52 pm

Bassgirl

Bassgirl
Ian's Lady
Ian's Lady

Ja ću se registrirat sada

6The Secret Circle Serbia Empty Re: The Secret Circle Serbia Sub Sep 17, 2011 9:56 pm

kitten.

kitten.
Sexiest Beast
Sexiest Beast

Hvala ti VERRY HAPPY

7The Secret Circle Serbia Empty Re: The Secret Circle Serbia Ned Sep 18, 2011 9:02 am

heyMcqueen

heyMcqueen
Administrator
Administrator

Reg ću se HAPPY

http://www.iansbalkan.com

8The Secret Circle Serbia Empty Re: The Secret Circle Serbia Ned Sep 18, 2011 9:29 am

You Just Love Me

You Just Love Me
An invitation
An invitation

Moram se reg jer serija mi he super! :<333:

9The Secret Circle Serbia Empty Re: The Secret Circle Serbia Ned Sep 18, 2011 2:05 pm

Angela Somerhalder

Angela Somerhalder
Hello brother!
Hello brother!

heiii hvala vam!!

10The Secret Circle Serbia Empty Re: The Secret Circle Serbia Pon Sep 19, 2011 4:38 pm

PopCorn

PopCorn
Moderator
Moderator

nisam jos odgledala prvu epizodu al mozda se regujem

11The Secret Circle Serbia Empty Re: The Secret Circle Serbia Pon Sep 19, 2011 5:38 pm

kitten.

kitten.
Sexiest Beast
Sexiest Beast

Hvala svima HAPPY

12The Secret Circle Serbia Empty Re: The Secret Circle Serbia Sub Okt 29, 2011 8:05 pm

Angela Somerhalder

Angela Somerhalder
Hello brother!
Hello brother!


Stize nam Halloween ili Noc vjestica, zato obucite svoje kostime i pridruzite nam se na zurci.
Clan koji sakupi najvise postova dobija poklon od Admina foruma, koja ce mu biti poslata putem poste VERRY HAPPY

The Secret Circle Serbia Y86cv26e

THIS IS HALLOWEEN, THIS IS HALLOWEEN
PUMPKINS SCREAM IN THE DEAD OF NIGHT
THIS IS HALLOWEEN, EVERYBODY MAKE A SCENE
TRICK OR TREAT TILL THE NEIGHBORS GONNA DIE OF FRIGHT


Spojler:

Imamo 32 clanova koji su napisali preko 820 postova.
Postavit je Halloween look.
Glasanja su otvorena.

13The Secret Circle Serbia Empty Re: The Secret Circle Serbia Ned Jan 22, 2012 11:03 pm

Angela Somerhalder

Angela Somerhalder
Hello brother!
Hello brother!

Nakon sto forum duze vreme nije bio aktivan odlucila sam ga ponovo dici na noge. Znaci od danas je forum ponovno otvoren HAPPY Uskoro pocinje novo takmicenje gdje mozete osvojiti vredne nagrade.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu