Ian Somerhalder Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Boone Carlyle - profil

+22
Chèri
Sara Somerhalder
IansGirl<3
DEfire
Cannibal
УИнђијуИмаЂунгла
*So Different*
♫_Tea_♫
Kiss me or Kill me
Lady Lutz
NinaTheVampire
i love gd
Evelin de Aragorn
Angela Somerhalder
.Damon's ch!ck.
Damonian
PrincessOfDarnness
GermanVamp
Child of Night
Miloš
Nobody's Daughter
heyMcqueen
26 posters

Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 5]

1Boone Carlyle - profil Empty Boone Carlyle - profil Sub Nov 06, 2010 11:45 am

heyMcqueen

heyMcqueen
Administrator
Administrator

Boone Carlyle - profil 500full


Boone Carlyle je fikcionalni lik koji je odigrao Ian Somerhalder u seriji 'Izgubljeni' koja govori o životima preživelih koji su se srušili avionom na pusto ostrvo u Pacifiku.Boone je predstavljen u epizodi pilot kao polubrat još jedinog preživelog – Shannona Rutherforda.Pokušavao je očuva sigurnost i igrom slučaja postaje zaštita Johna Lockea.

Pored ostalih likova iz prve sezone koji su bili predstavljeni, Boone je bio veliki lik kroz celu produkciju.Somerhalder nije želeo da glumi u pilotu, ali kako bilo – uhvatio je priliku i počeo da radi sa producentom J.J. Abrahamsom.

Njegov lik je dobio dobre kritike od publike i fanova.
'USA Today' je opisala Boonea kao 'privilegovanog mladog čoveka koji stremi ka sazrevanju'.
Boone umire od rana kada se sruši avionom.



Poslednji put izmenio Anette dana Ned Maj 08, 2011 8:26 pm, izmenio ukupno 2 puta

http://www.iansbalkan.com

2Boone Carlyle - profil Empty Re: Boone Carlyle - profil Čet Nov 11, 2010 10:56 am

Nobody's Daughter

Nobody's Daughter
Eternal stud
Eternal stud

I used to love Boone.
I onda se u poslednjoj sezoni pojavio u dve epizode.
U prvoj je bio isti Damon i bila sam totalno razocarana u Iana kao glumca.
Ali u drugoj epizodi u kojoj se pojavio opet je bio Boone, a ne Damon, tako da se na kraju sve dobro zavrsilo ^^

http://poet-world.darkbb.com

3Boone Carlyle - profil Empty Re: Boone Carlyle - profil Ned Nov 14, 2010 12:36 pm

Miloš

Miloš
Hello brother!
Hello brother!

Bas mi se svidja lik.

4Boone Carlyle - profil Empty Re: Boone Carlyle - profil Uto Nov 16, 2010 8:59 pm

Child of Night

Child of Night
Eternal stud
Eternal stud

predobar lik (:

5Boone Carlyle - profil Empty Re: Boone Carlyle - profil Sre Nov 17, 2010 9:47 am

heyMcqueen

heyMcqueen
Administrator
Administrator

I meni je Boone bio jedan od najdražih likova.
Bilo mi je žao kada je umro :'(:

http://www.iansbalkan.com

6Boone Carlyle - profil Empty Re: Boone Carlyle - profil Sre Dec 01, 2010 2:46 pm

GermanVamp

GermanVamp
Eternal stud
Eternal stud

Ovo je jedan od najboljih likova ovog vijeka...bas ga volim... hdh

7Boone Carlyle - profil Empty Re: Boone Carlyle - profil Sub Dec 18, 2010 7:11 pm

PrincessOfDarnness

PrincessOfDarnness
Hello brother!
Hello brother!

ovo je jedna od najboljih uloga

8Boone Carlyle - profil Empty Re: Boone Carlyle - profil Sub Dec 18, 2010 11:05 pm

Damonian

Damonian
Throw a dollar
Throw a dollar

Samo radi njega san gledala Lost. I kad je umro totalno san prestala gledat XD

9Boone Carlyle - profil Empty Re: Boone Carlyle - profil Ned Dec 19, 2010 2:49 pm

GermanVamp

GermanVamp
Eternal stud
Eternal stud

deandreamaria ::Samo radi njega san gledala Lost. I kad je umro totalno san prestala gledat XD
Potpisujem XD

10Boone Carlyle - profil Empty Re: Boone Carlyle - profil Čet Jan 13, 2011 6:12 pm

.Damon's ch!ck.

.Damon's ch!ck.
Bored and impatient
Bored and impatient

Bass mi je zao sto je umro bio je bas dobar lik :'(
I slazem se da mu je ovo jedna od boljih uloga xD

11Boone Carlyle - profil Empty Re: Boone Carlyle - profil Ned Jan 16, 2011 9:33 pm

Angela Somerhalder

Angela Somerhalder
Hello brother!
Hello brother!

obozavala sam prije gledat tu seriju ali sam posle druge ili trece sezone prestala gledat i sama neznam zasto. ali ian kao boone je bio fenomenalan :D

evo clip

12Boone Carlyle - profil Empty Re: Boone Carlyle - profil Sub Jan 29, 2011 8:00 pm

Evelin de Aragorn

Evelin de Aragorn
An invitation
An invitation

Inace nezanimljiva serija..Ali IAN *_*

13Boone Carlyle - profil Empty Re: Boone Carlyle - profil Sub Jan 29, 2011 10:14 pm

i love gd

i love gd
Hello brother!
Hello brother!

supeerr :<333:

14Boone Carlyle - profil Empty Re: Boone Carlyle - profil Sre Feb 02, 2011 5:16 pm

NinaTheVampire

NinaTheVampire
ISF Supporter
ISF Supporter

HOT ^^ <3

15Boone Carlyle - profil Empty Re: Boone Carlyle - profil Čet Feb 03, 2011 7:07 pm

Lady Lutz

Lady Lutz
Hello brother!
Hello brother!

Gledala,extra,sooper nemam sta reci xD

16Boone Carlyle - profil Empty Re: Boone Carlyle - profil Pet Feb 11, 2011 5:52 pm

Kiss me or Kill me

Kiss me or Kill me
An invitation
An invitation

Najj lik....

17Boone Carlyle - profil Empty Re: Boone Carlyle - profil Sub Feb 12, 2011 11:01 am

♫_Tea_♫

♫_Tea_♫
Eternal stud
Eternal stud

Meni je bio baš cool

18Boone Carlyle - profil Empty Re: Boone Carlyle - profil Pet Feb 18, 2011 7:21 pm

*So Different*

*So Different*
Hello brother!
Hello brother!

Gledala sam, bio je odlican...

http://fashion-hello-kitty.omgforum.net/forum.htm

19Boone Carlyle - profil Empty Re: Boone Carlyle - profil Ned Feb 20, 2011 5:27 pm

УИнђијуИмаЂунгла

УИнђијуИмаЂунгла
Eternal stud
Eternal stud

Ovo mi je omiljena serija i tada sam ga prvi put videla.Bilo mi je malo glupo sto je bio u vezi sa svojom polusestrom Senon ali sta bih ja dala da sam na njenom mestu..xD
Jako interesantan lik i mislim da je zasluzio epizodu vise.

http://www.avril-balkan.com/forum

20Boone Carlyle - profil Empty Re: Boone Carlyle - profil Ned Feb 27, 2011 10:15 am

Cannibal

Cannibal
Hello brother!
Hello brother!

Def. pocinjem da gledam Lost. xD

21Boone Carlyle - profil Empty Re: Boone Carlyle - profil Sre Mar 23, 2011 7:47 pm

DEfire

DEfire
Throw a dollar
Throw a dollar

Taj mi se lik baš sviđao :)
Gledala sam Lost, tako da xd

http://robertpattinsononline.blogger.ba/

22Boone Carlyle - profil Empty Re: Boone Carlyle - profil Pet Apr 22, 2011 4:08 pm

IansGirl<3

IansGirl<3
Hello brother!
Hello brother!

Pocela sam gledati Lost samo zbog Iana!Plakala sam 3 dana kad je Boone umro:')Sad mi se stvarno ne da nastavljati gledati Lost,em je preduga serija,em je previse misterije nmg sve pohvatati!Al naravno da cu pogledati poslednje 2 ep.:DD

23Boone Carlyle - profil Empty Re: Boone Carlyle - profil Sub Apr 30, 2011 5:04 pm

Sara Somerhalder

Sara Somerhalder
An invitation
An invitation

Gledala sma ovu seriju samo zbog njega i lik je predobar.

24Boone Carlyle - profil Empty Re: Boone Carlyle - profil Sub Jun 04, 2011 8:54 pm

Chèri

Chèri
Moderator
Moderator

Odličan, mnogo gotivan lik. :D

25Boone Carlyle - profil Empty Re: Boone Carlyle - profil Sre Jul 06, 2011 10:59 am

Tina Bieber

Tina Bieber
Bored and impatient
Bored and impatient

Savršen *___*

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 5]

Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu